Inzerce

Kouskova-Sara-MEDDalší významný úspěch z prestižního evropského turnaje zařadila do své sbírky svěřenkyně Slavíček Golf Academy. Na Mezinárodním mistrovství Francie, které se uskutečnilo 7. – 9. října na hřišti Golf De Belle Dune, se sedmnáctiletá hráčka Sára Kousková umístila na vynikajícím sedmém místě.

Na turnaji Internationaux de France dames - Trophée Cécile de Rothschild se Sára utkala s nejlepšími evropskými hráčkami. Studentka gymnázia Oty Pavla v Radotíně letos září nejen doma, ale také v zahraničí. Po vítězství na Mezinárodním mistrovství Slovenska se dokázala prosadit také v zemi galského kohouta. Vyrovnaným výkonem po kolech 71, 74, 71, 71 nakonec obsadila v silné konkurenci skvělé dělené 7. místo.
„Sára zde opět potvrdila, že patří k úzké špičce evropského amatérského golfu a svým umístěním znovu předvedla svoji skvělou letošní formu," hrdě hodnotí výkony své svěřenkyně ředitel Slavíček Golf Academy Tomáš Slavíček.
„Po fyzické stránce jsem se cítila velmi dobře, i když jsme hrály dvě osmnáctky za sebou s půlhodinovou pauzou", shrnuje průběh finálového dne Sára Kousková a dodává: „Ještě na 14. jamce jsem průběžně byla jednu ránu od titulu Mezinárodní mistryně Francie žen ve hře na rány, ale i díky bogie na závěrečných dvou jamkách, to tentokrát bohužel nevyšlo."

Sára Kousková patří mezi nadějné svěřence největší tuzemské golfové akademie, ve které v současné době trénuje na 150 dětí. Stejně jako Sára je čtvrtina z nich zařazena do reprezentačních skupin ČR. Dlouhodobým cílem akademie je propojovat golf se vzděláváním, o což se snaží už na úrovni mateřských škol, ale třeba také formou aktivní spolupráce s Gymnáziem Oty Pavla v Radotíně, které navštěvuje řada členů SLGA. I v letošní sezóně pokračuje Slavíček Golf Academy ve speciálním projektu výuky golfu pro hendikepované hráče nebo pro seniory ve spolupráci s VŠE Praha.
Více informací na www.slga.cz

Text a foto: TZ, SGA, Kateřina Martykánová


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...