Kouskova-RakouskoNadějná šestnáctiletá svěřenkyně Slavíček Golf Academy Sára Kousková dosáhla o uplynulém víkendu mimořádného úspěchu. Z rakouského hřiště GC Gut-Altentann si v neděli odvezla cenný titul Mistryně Rakouska žen.

V silné mezinárodní konkurenci se české hráčce podařilo zvítězit po kolech 75, 66, 68 fantastickým výsledkem -7 ran a pokořila tak dokonce v 2. kole i rekord místního hřiště. „Sára je vynikající hráčka, což potvrdila tímto úžasným výkonem. Skvěle už nyní reprezentuje nejen naši akademii, ale celý český ženský golf. Čeká ji nepochybně slibná golfová budoucnost," nechal se slyšet ředitel akademie Tomáš Slavíček.

Pod hlavičkou Slavíček Golf Academy trénuje ve čtyřech golfových resortech v současné době na 150 dětí, ze kterých je čtvrtina zařazena do reprezentačních skupin. „Když jsme před několika lety začínali, těch šikovných dětí se našlo jen pár. Dnes mezi našimi svěřenci najdeme minimálně padesátku golfových nadějí, s výjimečným talentem," doplňuje hrdě Tomáš Slavíček. Slavíček Golf Academy zahájila v těchto dnech podzimní přípravu v další sezóně s řadou novinek jako např. výuka golfu v angličtině nebo kondiční tréninky a pohybová průprava malých dětí. Pro seniory otevřela v září již 3. semestr Univerzity třetího věku. Do budoucna plánuje rozšíření o internátní výuky golfu, která bude navázána i na středoškolské vzdělávání hráčů na nedalekém gymnáziu.

Text a foto: Kateřina Martykánová, SLGA

Více informací o SLGA ZDE


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...