LieserNesmírně náročné a extrémně kopcovité hřiště Adamstal jihozápadně od Vídně poprvé přivítalo turnaj Pro Golf Tour. Na Adamstal Open powered by EURAM Bank AG (27.–29. května) se představil jako jediný český profesionál Ondřej Lieser. Po prvním kole to vypadalo na rychlé rozloučení s hřištěm, které vybudoval bývalý automobilový závodník a dnes prezident Rakouského golfového svaz Franz Wittmann. Deset ran na jamce č. 7 dostalo Liesera do složité situace a úvodní den završil s výsledkem 81 ran.

Druhé kolo ale ukázalo českého golfistu v úplně jiném světle. Čtyři birdie a dvě bogey znamenala jeden z nejlepších výkonů dne a mohutný skok až mezi postupující. Do cutu se vešel jako poslední se skóre +9. Ve finále pokazilo Ondřejovi score kartu s výsledkem 71 triple bogey na třináctce. Konečný souhrn: výsledek +10, dělené 31. místo a prémie 351, 33 euro.

V Adamstalu vyhrál domácí Leo Astl, kterého známe i z častých účastí na Pilsner Urquell Czech PGA Tour. K triumfu potřeboval skóre -7 a druhého Němce Constantina Schwierze nechal za sebou o jedinou ránu.

Zdroj: pga.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...