logo_pilsnertour2012Protože se k tradičním Tálím přidala Skalica, uskuteční se na Slovensku v letošním roce hned dva turnaje české profesionální série. A začíná se ve Skalici, kde se 17.–20. června uskuteční Hant Trophy s dotací 500 000 Kč, a tak se můžeme všichni těšit na velice kvalitní startovní pole, ve kterém nebude chybět ani jeden z vítězů předchozích dvou turnajů – Stanislav Matuš a Roland Hahn.

Cestu za případným dalším vítězství ale nebudou mít určitě jednoduchou. V úvodu sezony prokázali výbornou výkonnost i další hráči, jako například Filip Mrůzek, Lukáš Lizánek, Robert Schovánek, Marek Nový či nováček Štefan Páleník. Všichni mají určitě kvalitu i ambice poprat se o premiérový skalický titul. V předchozích dnech se prezentovali ve výborné formě na EPD Tour také Martin Příhoda a Petr Skopový.
S velkým zájmem je očekáván start teprve sedmnáctiletého Petra Gála. Od čtvrtka totiž hraje Challenge Tour v Klagenfurtu a podařilo se mu projít cutem, což je mimořádný úspěch. V Rakousku setrvá talent z Kaskády až do nedělního finálového kola a hned po jeho skončení by se měl přesunout do Skalice, kde na něho bude čekat úvodní den Hant Trophy.

Turnaj s dotací 500 tisíc korun je vypsán na dvě kola. Vítěze, pro kterého je připravena prémie 85 tisíc korun, poznáme v úterý odpoledne.

PROGRAM TURNAJE
Neděle 10. 6.
PRO AM HANT TROPHY 2012
Texas scramble 1PRO+3AM na 18 jamek Canon start 10.30

Pondělí 11. 6
1. kolo HANT TROPHY 2012
8.30
PRO – postupný start z odpaliště č. 1, hra na rány, 18 jamek, muži černá odpaliště, ženy modrá odpaliště

Úterý 12. 6.
2. kolo HANT TROPHY 2012
8.30
PRO – postupný start z odpaliště č. 1, hra na rány, 18 jamek, muži černá odpaliště, ženy modrá odpaliště

Zdroj: Freedrive


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...