Novy MarMarek Nový (na snímku) a Filip Mrůzek prošli na Open Dar Es Salam cutem, Lieser zůstal před jeho branami. Tak zní stručné resumé z dalšího podniku z třetiligové série Pro Golf Tour.

Účast na dvou turnajích druhé marocké části Pro Golf Tour pojal Marek Nový jako test před hlavní částí sezony Challenge Tour, jejíž je stálým členem. Minulý týden na Open Madaef byla na Markovi znát nerozehranost, což se projevilo koncem už po dvou kolech. Na Open Dar Es Salam v Rabatu už ale prokázal velké zlepšení a dělil 12. místo.
Finále si stejně jako na Open Madaef zopakoval i Filip Mrůzek, jemuž se třetí den nevedlo úplně podle představ a obsadil dělenou 37. příčku. Ondřej Lieser se sžívá s novým držením a ani tentokrát cutem neprošel.

Marek Nový se v průběhu turnaje kolo za kolem posouval stále výš. Na úvod předvedl 76, ve druhém kole 73 a ve finále 71 ran. Do závěrečného dne startoval z jamky č. 10, a hned se blýskl eaglem. Sice pak přišla tři bogey, ale na posledních šesti jamkách uhrál tři birdie a na hřišti s parem 73 se dostal o dva údery pod jeho normu. S konečným skóre +1 se tím zařadil na začátek druhé desítky pořadí.

Filip Mrůzek vyrážel do turnajového finále ve stejné pozici jako Marek Nový, tedy z 25. místa. Oproti svému českému kolegovi se mu ale nepodařilo navázat na svá první dvě kola. 78 ran srazilo Filipa až na +8 a dělené 37. místo. Největší „paseku" nadělala v jeho skóre série čtyř bogey mezi jedenáctkou a čtrnáctkou.

Open Dar Es Salam vyhrál Švýcar Damian Ulrich s výsledkem -8. Trium golfistů ze země helvetského kříže korunoval druhým místem se ztrátou dvou ran Ken Benz.

Golfu dnes propadá čím dál více lidí a tento relaxační sport se stal oblíbeným nejen na hřišti, ale svoje místo si našel i na televizních obrazovkách, kde ho s nadšením sledují miliony diváků z celého světa. pokud i vy rádi sledujete dění tohoto sportu, pak určitě zkuste navštívit stránky sports.bwin.com/cs/sports, kde si můžete vsadit na nejpopulárnější golfové turnaje z celého světa

Kompletní výsledky turnaje zde

Zdroj: PGA C, foto: Martin Malý


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...