konference KodejšV sobotu 16. března se v pražském hotelu Step uskutečnily hned dvě konference. Ta první, mimořádná odstranila chyby ve stanovách, kvůli kterým hrozil ČGF již za cca 40 dnů zánik, ta druhá, volební, ustavila nové vedení ČGF na další čtyři roky.

 

 

 

konference CGF allPoté, co představili sebe, své cíle a potenciální spolupracovníky ve výboru, utkali se jako první v tajné volbě dva kandidáti na prezidenta – Zdeněk Kodejš a Pavel Suchánek. Kdo tipoval, že výsledek bude velmi vyrovnaný, tipoval správně. Zdeněk Kodejš (první řada, druhý zleva) zvítězil poměrem 56 ku 48 platným hlasům. Později odpoledne byli do výboru dále zvoleni jako viceprezident Miroslav Holub (první řada, třetí zleva), předseda STK Aleš Libecajt (první řada, čtvrtý zleva), hospodář Vojtěch Matějček (první řada, první zleva), předseda Komise pro media a komunikaci Karel Čelikovský (druhá řada, třetí zleva), členové výboru pro spolupráci s členskými subjekty ČGF Michal Rulák (Západ A – druhá řada, čtvrtý zleva), Dominik Maršík (Západ B – druhá řada, pátý zleva), Jiří Strnad (Východ A – druhá řada, druhý zleva) a Juraj Werner (Východ B – druhá řada, první zleva). Nové je od soboty 16. března 2013 i složení tříčlenné revizní komise, kterou tvoří Maria Stilerová, Jaroslav Dusílek a Pavel Jirák.
konference VopičkaBěhem jednání volební konference se po dvaceti letech s funkcí předsedy STK rozloučil Karel Vopička, kterému se za jeho nehynoucí přínos pro rozvoj českého golfu dostalo zasloužených a dlouhých ovací vestoje.

Zdroj: cgf.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...