Golf aktuálně G-Mac zestárl o 10 let!

Graeme McDowell cloumá v Dove Mountains pořádně s nervovou soustavou všech svých fanoušků. V úvodním kole jamkovky prohrával tři jamky před koncem o tři, a přece vyhrál. Ve druhé rundě předvedl další comeback, když na patnáctém odpališti zaostával o dvě jamky.

Jenže pak se jeho protivník Hideki Matsuyama z Japonska nestačil divit. Graeme rázně zatáhl za záchrannou brzdu – nejprve přidal birdie pat z 2,5 metru a ukrojil z náskoku soupeře, následujícím patem ze tří metrů jamku půlil, sedmnáctku pro sebe rozhodl berdíkem a na poslední jamce mu stačil půldruhého metru dlouhý pat na par k výhře 1 up, protože Japonec zahrál bogey. Zrodilo se další McDowellovo zmrtvýchvstání.

Těžko říct, kolik šedin severoirskému golfistovi za dvě kola přibylo. Nyní ho však čeká další oříšek v podobě Huntera Mahana, který jamkovku umí. Nicméně proti tomuto soupeři G-Mac zajistil Evropě výhru v Ryder Cupu v roce 2010. Asi by se nezlobil, pokud by vzájemný duel i tentokrát dopadl stejně.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...