Cesty za golfem

mauric-anahitaPohybujete sa po ihrisku a chvíľami zabúdate na hru. Odpútava vás tá krása okolo. Kvety všetkých možných farieb, ozdobné trávy, stromy s plodmi, ktoré ste jakživ nevideli, na bagu pristávajúce vtáčiky, pobehujúce jašteričky... A k tomu výhľady na azúrový oceán. To je golfový Maurícius.

Celý článek...

lacalaDream Tour je turnajové série časopisu Golf, která se hraje na nejkrásnějších hřištích Česka, Slovenska a Rakouska o hlavní cenu – týdenní pobyt v tureckém Beleku. V roce 2015 můžete začít sbírat body již na přelomu března a dubna ve španělském resortu La Cala, který leží v golfovém údolí Mijas asi 30 minut jízdy od mezinárodního letiště v Malaze a 20 minut od Marbelly a Puerto Banus. Cena 607 EUR (16 996 Kč) zahrnuje 5 nocí se snídaní, 4 green fee, transfery a golfový turnaj započítávaný do žebříčku Dream Tour 2015.

Celý článek...

Kanary-El-CortijoPři poznávání Kanárských ostrovů není těžké si představit golfový ráj. Náleží sice Španělsku, ale nachází se poblíž afrického kontinentu. Díky své geografické poloze mají vlastní mikroklima s mírnými teplotami po celý rok a proměnily se v bohatou zahradu s množstvím vegetace, velmi vzdálenou představě, že by kvůli blízkosti Afriky trpěly horkem, tak vlastním sousednímu kontinentu.

Celý článek...

Tur-lykiaZemě jsoucí křižovatkou kultur se už několik let v řadě hřeje i na výsluní golfistů. Po předvoji Britů či Švédů si turecký Belek záhy oblíbili i čeští hráči, kteří sem míří v hojné míře, aby si prodloužili sezonu nebo se pořádně rozehráli před tou následující. Výborně připravená hřiště, příhodné klima, vyčerpávající servis. To všechno jsou pádné argumenty! Na úvodním snímku hřiště Lykia Links Golf, které bylo otevřeno 11/2008.

Celý článek...

BiarritzParáda, že něco takového ještě vůbec existuje: nádherné, před masovou turistikou utajené pláže, nedotčená příroda, božské jídlo a víno, překrásná golfová hřiště a neuvěřitelně přátelští lidé! Francouzské Baskicko si zachovalo svůj osobitý charakter.

Celý článek...

Span-Andalus-ilTři stovky slunečních dní v roce. Umíte si pro golf představit lepší podmínky? Navíc je z čeho vybírat. Na území Andalusie napočítáme zhruba na 120 hřišť „rozprášených" po všech osmi provinciích, včetně takových perel jako Valderrama, La Reserva, Costa Ballena Ocean Golf Club či San Roque Club. Dominantní postavení má jižní pobřeží Středozemního moře – Costa del Sol, kde najdete nadpoloviční většinu andaluských hřišť.

Celý článek...

Cornelia-diamond1Chystáte se na golf do tureckého Beleku? A co takhle 10.-17. prosince 2014, třeba s vítězem Dream Tour časopisu Golf? Čekal by vás luxusní hotel Cornelia Diamond, režim all inclusive a neomezený golf na třech devítkách Cornelia Faldo Golf Course, a to vše jen za 599 Euro (16772 Kč).

Celý článek...

x-golfKdyž jsem se vrátil z Zillertalu, kde otevřeli letos v létě parádní golfové hřiště, všichni mi říkali, tam to znám, tam jsem byl, tam jezdím na lyže. Na konci údolí je známé středisko ledovcového lyžování Hintertux s celoročním provozem, jen o kousek níž se lyžuje v „normálních" nadmořských výškách. Golf tady zatím chyběl, ale to už je minulostí.

Celý článek...

FloridaMožná váš, čtenáře, překvapí tvrzení, že ne všude se hraje stejně. Ano, hovořím o golfu: 18 jamek, 14 holí, jeden míček, pokud máte ten den štěstí. Golfová hra je jako život. Jednou jste nahoře, podruhé dole. Až na malé výjimky. Jak říká můj kamarád: „Jednou vyhraju já, podruhé prohraješ ty."

Celý článek...

Haugschlag11Stejně jako jaro a léto, je i podzim v Haugschlagu krásný. Sezona ještě nekončí, listí se pomalu barví do podzimních odstínů, hřiště jsou stále v perfektním stavu. Haugschlag leží jen 8 km od českých hranic a v recepci i v restauraci se domluvíte česky!

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...