Golfiq
Cesty za golfem

Francie1Kabina lanovky se dává do pohybu. Po sto metrech pod sebou vidím fervej a green – kolikátá je to jamka? Odtud je to jedno. Objevují se další části hřiště, vypadá to, jako bychom stoupali kolmo vzhůru. Za malou chvilku jsou ferveje maličké, nicotné, stejně jako počínání minilidiček na nich.

Celý článek...

ABF-interior

Fontana2Špičkový rakouský (a zároveň jeden z nejlepších evropských) klub, vídeňská Fontana, přináší českým hráčům v těchto měsících šanci, jak toto proslulé hřiště poznat a neplatit přitom plnou cenu, která je v případě Fontany ve všední dny 160 a o víkendu 190 euro. Pro skupiny o 4 a více hráčích platí od úterý do čtvrtka cena 100 euro, za kterou už se velice hodí Fontanu poznat! V pondělí platí pro takovou skupinku cena 120 euro, v pátek a o víkendu je cena vyšší.

Celý článek...

RakouskoSüdburgenlandDojet do země „vycházejícího slunce" autem? Že tu něco nesedí. Nic není nemožné, pokud navštívíte Burgenland, nejvýchodnější a také nejmladší část Rakouska, jež ještě ve 20. letech minulého století spadala pod maďarskou nadvládu. A kdo ví, jak by to tu dnes vypadalo, kdyby na základě smluv ze St. Germain a Trianu nepřipadla tato turisticky zajímavá oblast Rakušanům. Ti do té doby ospalý kout země probudili k čilému životu, jemož dnes vládne i golf.

Celý článek...

AlgarveBoavista2Ještě před nějakými třiceti lety to byl bohem i lidmi zapomenutý kraj. Místo, odkud vyplouvali portugalští mořeplavci na své objevitelské cesty, se v průběhu staletí stalo jedním z nejchudších koutů Evropy s vyprahlou půdou, větrným pobřežím a několika zapomenutými rybářskými vesničkami. Dnes je to souvislý, mnohakilometrový pás letovisek, hotelů, výstavných rezidencí i golfových hřišť s celoročním provozem. Jsou natolik dominantní a krajinotvorná, že je nemůžete přehlédnout už při přistávání na místním letišti Faro.

Celý článek...

 NaranjosV žiadnej európskej krajine neexistuje lepšia „golfová klíma" počas celého roka než na Costa del Sol. Viac ako 60 golfových ihrísk všetkých kategórii, od priemerne náročných až po tie najnáročnejšie, kde sa pravidelne stretávajú najlepší profi golfisti sveta. Mnohé z nich boli postavené v prvej fáze rozvoja golfu na Costa del Sol v 60.–70. rokoch a ich dizajn tvorili v tom čase najprestížnejší architekti, ako napríklad Robert Trent Jones sr.

Celý článek...

Haugschlag11V resortu Haugschlag se staly tradicí čtyř a vícedenní akce, jejichž názvy i umístění v sezóně se váže na roční období. Na jaře jsou to Jarní golfové dny - čtyři turnaje ve čtyřech dnech, v červenci Letní týden golfu se šesti turnaji a na podzim, v říjnu, čtyřdenní Podzimní dny golfu.
Letos byl termín po dlouhodobém sledování počasí posunut o týden dřív než bývalo zvykem, hraje se tedy 11. – 14. října. Resort Haugschlag zve tradičně i české hráče: škála možností, jak se zúčastnit, je velice široká. Je možno zúčastnit se jak jednoho turnaje, přijet a odjet, tak více turnajů – nejkomplexnější nabídka je účast na všech čtyřech turnajích se spaním v hotelu resortu.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...