Brother-leaderboard
Cesty za golfem

Zell am See1Zell am See se na první pohled neliší od jiných alpských středisek. Kupodivu si získalo srdce českých návštěvníků, od lyžařů, přes turisty až ke golfistům, víc než jiná místa. Když už tam byli snad všichni mí kamarádi – golfisté, vypravil jsem se v jejich stopách objevit Zell am See i já.

Celý článek...

ABF-fordecor

ST ANDREWS 000Každý rok začátkem září přijímá St. Andrews Links Trust žádosti na startovní časy pro příští rok na kultovní Old Course. Tyto startovní časy jsou dostupné na termíny od 15. dubna 2013 do 13. října 2013 – s výjimkou září – na které se nepřijímají z důvodu velkého množství pořádaných soutěží žádné žádosti. Cena za tento garantovaný tee time je v roce 2013 nastavena na £155 (cca 4 650 Kč)/osobu.

Celý článek...

Penati1Najväčšou golfovou udalosťou na Slovensku je nesporne toľko očakávané otvorenie Penati Golf Resort Senica pri Šajdíkových Humenciach. Prvú dokončenú osemnástku Legend Course v borovicových lesoch Malých Karpát oficiálne preverili hostia i členovia klubu 2. augusta 2012.

Celý článek...

Reiters Supreme2Před osmi lety navštívil tyrolský hoteliér Karel J. Reiter Burgenland, zamiloval si krajinu a rozhodl se koupit dva ne právě prosperující hotely v Bad Tatzmannsdorfu. První, Supreme, přestavěl na prvotřídní pětihvězdičkový hotel a naproti stojící hotel propojil chodbou a vybudoval v něm čtyřhvězdičkový ráj pro rodiny s dětmi Avance.

Celý článek...

Hotel2Kolem nás, zdánlivě co by kamenem dohodil, jsou snad všechny tyrolské třítisícovky i špička Grossglockneru vykukuje z pozadí. Tohle baterky dobíjející panorama provází golfisty na celém hřišti Wilder Kaiser, které se nachází vedle půvabného tyrolského střediska Ellmau.

Celý článek...

nemecko1V bývalom NDR to bývalo ako v bývalom Československu. Golf sa príliš „nenosil" a bol považovaný za buržoázny prežitok. A tak kým dnes majú v západnej časti Nemecka golfové ihriská na každom kroku, vo východnej je ich koncentrácia neporovnateľne redšia. Je to ale nesporná výhoda pre tých, ktorí sa tam v golfe rozhodli podnikať.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...