Cesty za golfem

BiarritzParáda, že něco takového ještě vůbec existuje: nádherné, před masovou turistikou utajené pláže, nedotčená příroda, božské jídlo a víno, překrásná golfová hřiště a neuvěřitelně přátelští lidé! Francouzské Baskicko si zachovalo svůj osobitý charakter.

Celý článek...

Span-Andalus-ilTři stovky slunečních dní v roce. Umíte si pro golf představit lepší podmínky? Navíc je z čeho vybírat. Na území Andalusie napočítáme zhruba na 120 hřišť „rozprášených" po všech osmi provinciích, včetně takových perel jako Valderrama, La Reserva, Costa Ballena Ocean Golf Club či San Roque Club. Dominantní postavení má jižní pobřeží Středozemního moře – Costa del Sol, kde najdete nadpoloviční většinu andaluských hřišť.

Celý článek...

Cornelia-diamond1Chystáte se na golf do tureckého Beleku? A co takhle 10.-17. prosince 2014, třeba s vítězem Dream Tour časopisu Golf? Čekal by vás luxusní hotel Cornelia Diamond, režim all inclusive a neomezený golf na třech devítkách Cornelia Faldo Golf Course, a to vše jen za 599 Euro (16772 Kč).

Celý článek...

x-golfKdyž jsem se vrátil z Zillertalu, kde otevřeli letos v létě parádní golfové hřiště, všichni mi říkali, tam to znám, tam jsem byl, tam jezdím na lyže. Na konci údolí je známé středisko ledovcového lyžování Hintertux s celoročním provozem, jen o kousek níž se lyžuje v „normálních" nadmořských výškách. Golf tady zatím chyběl, ale to už je minulostí.

Celý článek...

FloridaMožná váš, čtenáře, překvapí tvrzení, že ne všude se hraje stejně. Ano, hovořím o golfu: 18 jamek, 14 holí, jeden míček, pokud máte ten den štěstí. Golfová hra je jako život. Jednou jste nahoře, podruhé dole. Až na malé výjimky. Jak říká můj kamarád: „Jednou vyhraju já, podruhé prohraješ ty."

Celý článek...

Haugschlag11Stejně jako jaro a léto, je i podzim v Haugschlagu krásný. Sezona ještě nekončí, listí se pomalu barví do podzimních odstínů, hřiště jsou stále v perfektním stavu. Haugschlag leží jen 8 km od českých hranic a v recepci i v restauraci se domluvíte česky!

Celý článek...

Black Stork dubenMilí golfisté, využijte speciální podzimní nabídku od 1. října 2014. Přijeďte si odpočinout do Vysokých Tater a hrajte golf neomezeně na mistrovském 27jamkovém hřišti Black Stork, A PGA Golf Course s výhledem na neopakovatelné panorama hor!

Celý článek...

Haugschlag11Stejně jako jaro a léto, je i podzim v Haugschlagu to pravé ořechové. Sezóna ještě zdaleka nekončí, listí se pomalu barví do podzimních odstínů, ale hřiště jsou stále v perfektním stavu. Právě začínající turnaj PGA Czech je toho zárukou. Haugschlag leží jen 8 km od českých hranic, a v recepci i v restauraci se domluvíte česky!

Celý článek...

Chorvatsko-Brijuni-1Hľadať v Slovákmi i Čechmi mimoriadne obľúbenej dovolenkovej destinácii Chorvátsku golf, je isté dobrodružstvo. Chorváti v tomto smere dosť zaspali dobu a hospodárska kríza to ešte umocnila. Svedčí o tom aj fakt, že majú iba päť plnohodnotných ihrísk.

Celý článek...

FRA-Terre-Blanche-LeChateauŽe je na Francouzské riviéře parádně v létě, to víme. Ale co v zimě? Vždyť jsou na dohled Alpy. Možná tomu nebudete věřit, ale i v zimě je tu příjemně. Nemusíte se bát ani srážek, protože těch je tu nejvíc v říjnu a v listopadu. Francouzská riviéra je prostě pro golf jako stvořená.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...