Cesty za golfem

Poysdorf 1Rakouské příhraniční městečko Poysdorf leží patnáct kilometrů pod Mikulovem. Zdejší kraj je rájem vinařů a milovníků vína, vinice pokrývají každý kopeček široko daleko.

Celý článek...

Rakousko 4Víte, kde je Kaiserwinkl? Je to ploché údolí na severní straně horského masivu Wilder Kaiser, obklopené ze všech stran horami různých výšek a tvarů. Najdete ho na hranici mezi Rakouskem a Německem, nepříliš daleko od Salzburku. Ráj dovolených a sportu, v zimě, v létě.

Celý článek...

Black Stork02Príďte si oddýchnuť do Vysokých Tatier hýriacich farbami, ochutnajte skvelé špeciality v hotelovej reštaurácii a zažite príjemné chvíle plné pohody. Pripravili sme pre vás pestrú ponuku pobytov.

Celý článek...

Black-RiverPre niektorých golfistov rarita, pre iných postrach. Ide o osemnástku Black River v Bernolákove, ktorá je označená za najťažšiu v Európe. Už od jari avizoval majiteľ a dizajnér ihriska Jaroslav Kachlík zmeny. Ich platnosť však zoficiálnilo až nové znormovanie.

Celý článek...

1 AlcanadaV srpnu proběhla volba nejlepších evropských hřišť 2013. Už pošesté za sebou zvítězila Alcanada z Malorky. Volilo 1486 hráčů z 38 zemí, 87 % z nich bylo z Německa, Rakouska a Švýcarska, to možná úplně objektivní volbu nezaručuje, ale pořadí to příliš neovlivnilo, výběr působí věrohodně. Zbytek volitelů byl z dalších 35 zemí. Každý volil tři hřiště a dal jim 3, 2 a 1 bod.

Celý článek...

Cordial2Zahrejte si v Kitzbühelských Alpách na místních nádherných hřištích – v Kitzbühlu a jeho okolí. Je to jako sen: Formule 4 + 30 znamená čtyři hřiště v samotném Kitzbühlu a třicet dalších nedaleko! Nabídka, která stojí za hřích...

Celý článek...

HaugschlagPravidelná série turnajů Schnitzelrallye, které pořádá golfový resort Haugschlag převážně pro naše hráče k poznání jejich hřišť za výhodných podmínek, začala v dubnu prvním turnajem. Šestý díl je na pořadu tuto středu, poslední letošní kolo se hraje 9. října.

Celý článek...

Debrecin1Pieseň Most cez rozbúrené vody bol kedysi megahit dvojice Simon&Garfunkel. Golfovému publicistovi Tamásovi Oltványimu z Budapešti to evokuje situáciu v maďarskom golfe. Najnovšie kvôli zatvoreniu ihriska Boya Eagels v Debrecíne. Po tom, čo v posledných dvoch rokoch zatvorili ďalšie tri, ich zostalo len šesť!

Celý článek...

waidhofen 1Z golfového rezortu Waidhofen obklopeného prírodou vidíte rovnomerné historické mestečko chránené hradbami a riečkou Thaya. Ideálne miesto na rodinné pobyty. Rezort navyše ponúka výhodné víkendové pobyty.

Celý článek...

TerravistaV zemi pořádající příští letní olympijské hry, kde se do programu po více než století vrátí také golf, je tato hra na výrazném vzestupu. Počet hřišť přesáhl stovku a každým rokem se rychle zvyšuje. Brazilský stát Bahia sice není v tomto směru zrovna tahounem, ale nabízí mnohem víc. A nakonec se dostane i na golf.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...