Cesty za golfem

Hotel_FairmontDnešní příspěvek o hřištích v domově golfu je určen těm, kteří se nechávají rádi hýčkat a jejich představa golfové dovolené není jen o skvělém golfu, ale také o troše luxusu mimo staleté ferveje skotských golfových hřišť. A pro takový zážitek nemusíme chodit nijak daleko od St. Andrews.

Celý článek...

Thajsko_1Pokusím se vás přesvědčit, že golf v Thajsku, zejména v Chiang Mai, báječné kedíky, výborné jídlo a golfové školy stojí za to vyzkoušet na vlastní kůži. Seznámím vás s tím, co se na hřištích nosí, jí a pije, kdo a jak hraje a dozvíte se pár informací, které v turistickém průvodci běžně nenajdete.

Celý článek...

Wutzschleife_KalbszungePrůvodce Michelin 2012, který vyšel v pátek 11. listopadu, doporučuje 2 157 restaurací, z toho 249 s hvězdou a Fine Dining Restaurant „Gregor’s“ ve Wutzschleife je v něm uveden jako jeden ze 40 ohvězdičkovaných restaurantů Bavorska. A proč o něm mluvíme? Resort Wutzschleife leží kousek za Rozvadovem a objevíte zde romantické golfové hřiště perfektně vložené do lesnaté krajiny, k tomu čtyřhvězdičkový hotel se 125letou tradicí. Můžete si tady zahrát za půlku s využitím našich voucherů 1fee2hráči (po–pá), ale ještě lákavější je přespat v pohodlí hotelu, ráno bohatě posnídat a po sto metrech chůze se octnout na odpališti: nocleh se hrou vás bude stát jen 69 euro, to je míň, než za takový nocleh jinde zaplatíte bez hry! S michelinskými oceněními teď začíná Wutzschleife psát novou kulinářskou kapitolu. Resort si už vytvořil pozici jako hotel věnující se ayurvédě, golfu a seminářům, teď se stane atraktivní destinací i pro gurmány.

Celý článek...

Dubaj_creek2Nákupy máte úspěšně za sebou, nechali jste se vlákat do víru nočního života, zavítali jste do poušti, kde jste se mohli seznámit s životem beduínů, a podstoupili jste i výstup na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa. Zbývá jediné, to, kvůli čemu jste vlastně tady – golf!

Celý článek...

Lakes„Slovinsko je nejlépe střežené tajemství v Evropě,“ pravil můj kamarád Drago ze slovinské televize, když jsme se letos v létě potkali na Bledu. No jo, brala jsem ho s rezervou, je to malá země, tak jsou všichni nacionalisté a snaží se na sebe upozornit. Co jsem však při své krátké návštěvě tohoto nádherného koutku Evropy poznala, to jejich pýchu ospravedlnilo.

Celý článek...

Maria_TaferlJižní Čechy jsou u nás pojem, jehož obsah je každému jasný. Příroda trochu drsná, zato v nejlepší kondici, hluboké lesy, borůvky, houby, veliké kameny – ráj turistů, cyklistů a rekreantů. Totéž platí o Waldviertlu, stejně pěkné krajině „přes čáru“, plynule navazující na jih Čech.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...