Cesty za golfem

Rak KremstalTretie najväčšie rakúske mesto a metropola Horného Rakúska – Linz, pripomína obrovskými železiarňami Košice. Širokým korytom Dunaja uprostred a hradom na kopci zase Bratislavu. Okolo mesta sa rozprestiera úrodná krajina s prosperujúcimi farmami. Niekoľko z nich sa v poslednom čase zmenilo na golfové ihriská.

 

 

Celý článek...

RED OAK 11-300x169Na začiatok prezradíme: RED OAK nie je výmysel. Dub, ktorý sa v jeseni sfarbí do červena, stojí priamo nad novým 18-jamkovým ihriskom v katastri obce Lužianky pri Nitre. Nečlenovia rovnomenného klubu si však budú musieť na hru na ňom ešte pár dní počkať – kým stavbári dokončia klubový dom. Otvorenie ihriska RED OAK bude patriť nesporne k hlavným udalostiam golfového roku 2017 na Slovensku. Ten je sám o sebe výnimočne bohatým v celej doterajšej golfovej histórii. Otvorenie štyroch ihrísk – to tu dosiaľ nebolo a zrejme tak skoro ani nebude.

Celý článek...

Golf-Alpin-250Golf Alpin je veliká organizace zastřešující 27 golfových klubů v Tyrolsku a Salzbursku. Ohromný výběr – každé z hřišť je svým způsobem jedinečné, všechna dohromady tvoří širokou paletu od hřišť nejlehčích až po hřiště mistrovská, nejlepší ve svých regionech. A jak velká je nabídka hřišť, tak velká je i nabídka partnerských hotelů a dalších ubytovacích zařízení.

Celý článek...

Gabriel-Tour-logo250Vážení priatelia, dovoľujeme si Vás pozvať na zahraničné golfové turnaje ktoré sme pre Vás pripravili na jeseň a pre veľký záujem začíname s predajom Silvestra. Pevne verím, že sme pre Vás pripravili pestrý program za ceny ktoré nemajú konkurenciu.

Celý článek...

RED OAK Nitra openingOtvorenie 18 jamkového golfového ihriska RED OAK pri Nitre určite patrí k dlho očakávaným udalostiam golfistov, ktorí čakajú na to, kedy si budú môcť po prvýkrát vyskúšať nové ihrisko na Slovensku. Ihrisko je otvorené pre členov klubu už od 20.5.2017 a pozitívne reakcie nasvedčujú, že RED OAK sa zaradí medzi vyhľadávané destinácie hráčov. Krásne výhľady na rozsiahle ihrisko, Nitru, okolité historické pamätihodnosti a pohľad na dominantný Zobor sprevádzajú hráčov počas celej hry a poskytujú tak atraktívne prostredie. Americký architekt Kenneth Williams citlivo zasadil ihrisko do vlnitého reliéfu v blízkosti vzácnych dubovo-cérových lesov. Názov RED OAK vznikol práve v spojitosti s ojedinelým dubom, ktorý sa na jeseň zafarbí do červena a je typický pre lokalitu, kde sa rezort nachádza.

Celý článek...

Golf-Dachstein-Tauern-2 kGCC Dachstein Tauern ve Schladmingu – Pebble Beach Alp – nabízí balíčky dvou her, spojených přenocováním v jednom z mnoha partnerských hoteů hřiště. Ceny balíčku začínají už na 156 eurech, což je částka, kterou byste zaplatili jen za dvě hry. Nejvýznamnější a taky nejznámější ze čtyř hřišť, která leží jako navlečena na říčku Enns ve stejnojmenném alpském údolí, je u Schladmingu, v obci Haus/Ennstal. Všichni mu zjednodušeně říkají „Schladming", ale oficiálně se jmenuje Golf & Country Club Dachstein Tauern.

Celý článek...

Rakousko amade dachsteinV polovici loňské sezony se na golfové scéně objevilo nové, velice silné uskupení rakouských golfových klubů. Sešly se pod vlajkou salcburského Ski amadé, vzaly si tento vyhlášený pojem přímo do názvu a od počátku na jménu této lyžařské oblasti ve svých marketinkových aktivitách profitují. Dobrá strategie...

Celý článek...

St OswaldRakousko-české uskupení golfových resortů a hotelů Heart of Golf má převahu členů na rakouské straně, ale většina našich hráčů z nich zná jen Mnich a Haugschlag. Podívejme se na dva méně známé členy sdružení – hřiště St. Oswald a gmündský hotel Sole-Felsen-Bad.

Celý článek...

PEO 2016 VS85039V německém Bad Griesbachu, kousek od našich hranic, je pět osmnáctek. Když na jedné z nich probíhá turnaj Evropské tůry, na dalších se nerušeně hraje. Tak se dá spojit zážitek vidět evropské hvězdy se zážitky z vlastní hry – dvojí zážitek na jednom výletě!

Celý článek...

das-arxOdpovězte na otázku dole v textu a vyhrajte! Moderní pokoje s jasnými liniemi, malé wellness, příjemná atmosféra v baru, kulinářské zážitky na nejvyšší úrovni a nádherná hřiště poblíž - přesně to, co si přejí individualisté, kteří hledají ničím neomezovanou golfovou dovolenou v rakouských horách.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...