Cesty za golfem

RED OAK 1Golfový rezort RED OAK Golf Club už čoskoro sprístupní nadšencom tohto športu, ale aj širokej verejnosti nezabudnuteľné výhľady, špičkové športové zážitky a 18 jamkové ihrisko rešpektujúce rokmi formovanú filozofiu golfu. Čo sa skrýva za týmto unikátnym projektom?

Celý článek...

Tur-NationalGolfClubTurecko patrí k najvyhľadávanejším dovolenkovým destináciám, veľmi obľúbená je predovšetkým 220 km dlhá turecká riviéra, kam patria strediská ako Antalya, Alanya, Side, Kemer a v neposlednom rade golfový raj Belek.

Celý článek...

marbellaCestovní kancelář Gabriel Tour pořádá ve dnech 22.3 – 26.3. v pořadí druhý letošní zahraniční turnaj, tentokrát ve španělské Marbelle v hotelu Melia Marbella Banus. Cena včetně letenky celkem 899 euro za osobu (zahrnuje privat check-in na vídeňském letišti). Turnaj na hřištích Marbella GCC a Atalaya New se hraje na úpravu HCP.

Celý článek...

villalareserva-newV průběhu měsíce března, kdy bývá ve Španělsku příjemných 19 stupňů, nabízí Villa La Reserva zaváděcí 30% slevu na pobyt. Týdenní pronájem vily se třemi ložnicemi (z nichž každá má vlastní sociální zařízení), obývacím pokojem, kuchyní a terasou vás tak přijde na pouhých 23 100 Kč! V celém domě je klimatizace a podlahové topení. Cena přímého zpátečního letu jak z Prahy, tak z Vídně se pohybuje okolo 5 000 Kč.

 

Celý článek...

Egypt Madinat-Makabi-1Španělsko vás neláká, Turecko se vám už přejedlo... Přemýšlíte, jak překlenout pár nevděčných měsíců, které golfu v tuzemských končinách nepřejí? A co takhle Egypt? V oblasti Rudého moře najdeme dvě vcelku lákavé oblasti, známý resort Sharm a populární Hurgadu.

Celý článek...

Litva Vilnius GR 2Vilnius se právem řadí k nejkouzelnějším městům Pobaltí. Životem tepající metropole Litvy se chlubí pitoreskní starou částí města, mnoha historickými budovami, kostely, muzei, které si nijak nepřekáží s četnými obchody, restauracemi bary či bistry propůjčujícímu mu tak typický městský cvrkot.

Celý článek...

Belek-Dunes-2Záver minulého roka a začiatok tohto, čo sa práve začal, som strávila v Tureckom Beleku. Štvrtý krát po sebe. A tak som mala možnosť sledovať, ako sa odzrkadľuje súčasná turecká i svetová politická situácia na turizme toho krásneho kúta Zeme medzi zasneženými trojtisícovkami západného Taurusu a Antalijským zálivom Stredozemného mora.

 

 

Celý článek...

Mauricius 1Mauricius je nevelký ostrov vulkanického původu, ležící asi 900 km východně od Madagaskaru a podle různých zdrojů tu napočítáme osm až dvanáct golfových hřišť. Podle místního taxikáře Laurenta jich je devět, z toho jedno soukromé. Ostatní jsou prý součástí hotelových resortů. Jedním takovým je i Tamarina Golf & Spa Boutique Hotel.

Celý článek...

Rak Stegersbach golfS hrou to má väčšina z nás golfistov tak: raz si hore, raz dole. Ako na hojdačke. Podobne je to aj na ihriskách v známych rakúskych kúpeľoch v Stegersbach v rakúskom južnom Burgenlande. Reiters Golfchauchel Stegersbach s 50 jamkami je najväčším golfovým rezortom v Rakúsku a jeho súčasťou sú dve krásne majstrovské osemnástky. Patrí do majetkového portfólia významného rakúskeho hoteliera Karla J. Reitera, ktorý je vlastníkom hotelov a golfových ihrísk a neďalekých kúpeľov Tatzmansdorf.

Celý článek...

Jap Sayama GCV nedávné době mě potkalo pár neuvěřitelných náhod, díky kterým jsem se ocitl na hřišti až v dalekém Japonsku. Doprovázel jsem manželku, která se věnuje západní kaligrafii a měla dohodnuté pracovní setkání s japonským kaligrafickým mistrem v Tokiu. Vyšlo najevo, že tatínek naší hostitelky, malířky Jukiko, hraje golf! Pokušení zahrát si v této exotické zemi jsem nemohl odolat a požádal jej o tuto možnost.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...