Cesty za golfem

Slov-Black-Stork-zimaMili golfisti, na ihrisko Black Stork, A PGA Golf Course vo Veľkej Lomnici nám napadol prvý sneh a tak si vás dovoľujeme informovať, že najskôr od stredy 1.11. 2017 hráme letné gríny už iba na 9 jamkách Taylor (A).

Celý článek...

JAR MontaguVyše 500 golfových ihrísk, šesť golfových rezortov, 36 golfových estate (projekty, kde sú okrem ihrísk, hotela a iných služieb aj súkromné vily). To všetko v jedinej krajine. Je obrovská čo do rozlohy, počtu obyvateľov i pestrosti ich pleti. Volá sa Južná Afrika.

Celý článek...

Rak FuschlseeV Rakousku se golfová hřiště regionálně sdružují jedno za druhým, vznikají silné celky se společnou propagací, nabízející často výhodné golfové balíčky. Cíl je jednoznačný – udržet golfujícího návštěvníka ve svém regionu co nejdéle. Jedním z nových a silných sdružení je Golf & Seen, Golf a jezera. Tento název si zvolila hřiště kolem největších jezer Salzburska, jichž v regionu napočítáme 76, většina z nich s pitnou vodou, všechna jsou krásná. Názvy Mondsee, Attersee, Traunsee nebo Fuschlsee jsou známy každému, kdo občas do Rakouska zabloudí, ale málokdo se u nich zastaví.

Celý článek...

Adamstal2017Golfová sezona 2017 v kultovním rakouském Adamstalu nekončí. Naopak. Právě teď je okolní příroda nejkrásnější a ještě se dá na hře ušetřit. Za hru dnes zaplatíte 65 euro ve všední den, 80 euro o víkendu.

Celý článek...

Sedin1Ani se nechce věřit, že slovenský Sedin otevírali teprve letos na jaře, koncem dubna. Při návštěvě se ve vás totiž okamžitě rozhostí pocit, jako by zde hřiště stálo už několik let. Když však máte v zádech silného partnera, který se dokáže chopit příležitosti, zrodí se dílko, nad kterým srdce golfisty zaplesá.

Celý článek...

Irsko Slieve-1Necelé dve hodinky autom z Dublina nájdete jeden z jeden z írskych golfových skvostov – Slieve Russell Golf & Country Club Ballyconnell. Vlani mu írsky golfový bedeker Irish Golfers Guide udelil titul Najlepšie parkové ihrisko a medzi top štyri ho zaradil aj Golf Weekly magazíne.

 

 

 

 

Celý článek...

Rak KremstalTretie najväčšie rakúske mesto a metropola Horného Rakúska – Linz, pripomína obrovskými železiarňami Košice. Širokým korytom Dunaja uprostred a hradom na kopci zase Bratislavu. Okolo mesta sa rozprestiera úrodná krajina s prosperujúcimi farmami. Niekoľko z nich sa v poslednom čase zmenilo na golfové ihriská.

 

 

Celý článek...

RED OAK 11-300x169Na začiatok prezradíme: RED OAK nie je výmysel. Dub, ktorý sa v jeseni sfarbí do červena, stojí priamo nad novým 18-jamkovým ihriskom v katastri obce Lužianky pri Nitre. Nečlenovia rovnomenného klubu si však budú musieť na hru na ňom ešte pár dní počkať – kým stavbári dokončia klubový dom. Otvorenie ihriska RED OAK bude patriť nesporne k hlavným udalostiam golfového roku 2017 na Slovensku. Ten je sám o sebe výnimočne bohatým v celej doterajšej golfovej histórii. Otvorenie štyroch ihrísk – to tu dosiaľ nebolo a zrejme tak skoro ani nebude.

Celý článek...

Golf-Alpin-250Golf Alpin je veliká organizace zastřešující 27 golfových klubů v Tyrolsku a Salzbursku. Ohromný výběr – každé z hřišť je svým způsobem jedinečné, všechna dohromady tvoří širokou paletu od hřišť nejlehčích až po hřiště mistrovská, nejlepší ve svých regionech. A jak velká je nabídka hřišť, tak velká je i nabídka partnerských hotelů a dalších ubytovacích zařízení.

Celý článek...

Gabriel-Tour-logo250Vážení priatelia, dovoľujeme si Vás pozvať na zahraničné golfové turnaje ktoré sme pre Vás pripravili na jeseň a pre veľký záujem začíname s predajom Silvestra. Pevne verím, že sme pre Vás pripravili pestrý program za ceny ktoré nemajú konkurenciu.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...