Haugaschlag-1Další turnaj populární série Schnitzelrallye je na pořadu ve středu 16. 5. Hraje se hřiště Waldviertel, to je ta starší osmnáctka. Cena green fee včetně řízku a nápoje po hře je 44 euro. Přihlásit se je možno na serveru ČGF.

A co říct k Haugschlagu? Pokud si chcete zahrát parádní golf v Rakousku, pak díky němu nemusíte jezdit příliš daleko. Jen pár kilometrů za hranicemi, téměř na dohled od Nové Bystřice v jižních Čechách najdete Haugschlag se dvěma osmnáctijamkovými hřišti Waldviertel a Haugschlag, nebo také Old Course a New Course.

Old Course dokonce v minulosti několikrát hostil i turnaj European Tour. Jistotou je, že si zahrajete na perfektně připravených hřištích, které jsou dokonale zakomponovány do severorakouské krajiny, která by jako z oka vypadla líbezné jihočeské.

Užijete si tady skvělý golf a zároveň budete čerpat energii z okolní nádherné přírody. Fairwaye jsou vsazené do okolní přírody, do lesů, obklopené rybníky a místní specialitou - množstvím obrovských kamenů, tzv. Waldviertelských viklanů.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...