Rak Junger Romer ilHřiště Radstadt v rakouském údolí řeky Enns se vyznačuje světovou raritou – golfovou lanovkou „Birdie Jet", která vozí hráče vysoko nad hřiště k odpališti 13. jamky. A klubovna tohoto hřiště je v přízemním patře hotelu Zum jungen Römer, tedy U mladého Římana.

 

 

Rak Junger Romer bazHotel je v zimě plný lyžařů, k údolní stanici lanovky je to odtud bratru 200 metrů. A na jaře, v létě a na podzim je obýván golfisty. Do klubovny sejdete po schodišti hotelu, na putting green je to jen pár metrů a na jedničku jakbysmet.
Hotel samozřejmě nabízí golfové balíčky. Ten nejtypičtější je třídenní, přesněji řečeno tři noclehy s polopenzí (vlastně třičtvrtěpenzí) a tři hry s využitím golfové karty Golf in Ski amadé Card, která platí na sedmi hřištích v celé oblasti Ski amadé. Karta normálně stojí 174 euro a je v ceně balíčku (414 euro).

 

Rak Junger Romer restCo najdete v hotelu: výbornou restauraci (večeře je pěti až šestichodová!), příjemný rozsáhlý wellness, výhled z oken na špice Dachsteinu, pozornou obsluhu pod osobním vedením majitele hotelu pana Christiana Stieglera.
Christian také rád odpoví na dotazy těch, kterým nevyhovuje oficiální balíček: individuálně skládané pobyty včetně zajišťování startovních časů patří k běžným činnostem hotelu. Pro skupinky a skupiny má hotel samozřejmě skupinové slevy.


Kontakt:
Hotel Zum Jungen Römer
Familie Stiegler
Römerstr. 18, 5550 Radstadt
http://www.roemer.at
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...