Inzerce

Rak Junger Romer ilHřiště Radstadt v rakouském údolí řeky Enns se vyznačuje světovou raritou – golfovou lanovkou „Birdie Jet", která vozí hráče vysoko nad hřiště k odpališti 13. jamky. A klubovna tohoto hřiště je v přízemním patře hotelu Zum jungen Römer, tedy U mladého Římana.

 

 

Rak Junger Romer bazHotel je v zimě plný lyžařů, k údolní stanici lanovky je to odtud bratru 200 metrů. A na jaře, v létě a na podzim je obýván golfisty. Do klubovny sejdete po schodišti hotelu, na putting green je to jen pár metrů a na jedničku jakbysmet.
Hotel samozřejmě nabízí golfové balíčky. Ten nejtypičtější je třídenní, přesněji řečeno tři noclehy s polopenzí (vlastně třičtvrtěpenzí) a tři hry s využitím golfové karty Golf in Ski amadé Card, která platí na sedmi hřištích v celé oblasti Ski amadé. Karta normálně stojí 174 euro a je v ceně balíčku (414 euro).

 

Rak Junger Romer restCo najdete v hotelu: výbornou restauraci (večeře je pěti až šestichodová!), příjemný rozsáhlý wellness, výhled z oken na špice Dachsteinu, pozornou obsluhu pod osobním vedením majitele hotelu pana Christiana Stieglera.
Christian také rád odpoví na dotazy těch, kterým nevyhovuje oficiální balíček: individuálně skládané pobyty včetně zajišťování startovních časů patří k běžným činnostem hotelu. Pro skupinky a skupiny má hotel samozřejmě skupinové slevy.


Kontakt:
Hotel Zum Jungen Römer
Familie Stiegler
Römerstr. 18, 5550 Radstadt
http://www.roemer.at
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...