Cesty za golfem

hotel-750Překrásné hřiště s unikátní lanovkou, rozmanité, s jezírky, převýšeními, odpalem z veliké výšky a plné jarního kvítí, to je hřiště v rakouském městečku Radstadt. A přímo u první jamky stojí hotel Zum jungen Römer. Skvělá kuchyně, rodina majitele golfisté, prostředí, jaké má na golfu být. Taky před hotelem často najdete auta s českou registřeční značkou.

Celý článek...

Poysdorf-Frank-750Poysdorf leží nějakých 15 kilometrů od našich hranic, na spojnici Brna a Vídně. Z Brna necelá hodinka. Je proto přirozené, že místní hřiště je už od jeho otevření cílem našich hráčů. A už déle než deset let tu můžete uplatnit vouchery našeho časopisu 1=2, a to dokonce po všechny dny týdne. Dost důvodů popovídat si s manažerem klubu Michaelem Frankem o tom, jak on a klub vnímají české návštěvníky.

Celý článek...

Adamstal-ilu-750I když patří rakouský Adamstal mezi kultovní hřiště, které se cenou podbízet nemusí, i zde, pokud máte ty správné informace, se dá za hru výrazně ušetřit. Hned jako první se nabízí odpolední zvýhodněné green fee. Nejlépe to vyjde pro plný flight (čtyři hráče), kteří při startu po 13. hodině zaplatí za hru i se dvěma buginami 299 euro (!), přitom jen samotné green fee stojí ve všední den 90 euro, jedna bugina 35 euro, takže při startu o jen o 10 minut dříve, zapltíte za to stené 430 euro.

Celý článek...

BSR ilustrace 750Nekonečné výhledy na Černé moře z dvousetmetrové výšky, jedinečná panoramata zachycující oblast od mysu Kaliakra až po mys Galata. A do téhle rozeklané krajiny bičované tu a tam pěknými poryvy větrů zasadil Gary Player další ze svých skvostů – první mistrovské hřiště v Bulharsku – osmnáctku s názvem BlackSeaRama.

Celý článek...

tur-Gloria-GeneralView-750Největší golfový resort Turecka – víc než dva kilometry čtvereční – dvě osmnáctky a devítka – tři hotely, sportcentrum a kongres centrum. Samozřejmě v Beleku. Málokdo z vášnivých golfových cestovatelů se s pojmem Gloria nesetkal. Pětihvězdičkové hotely Gloria Golf, Gloria Serenity a Gloria Verde, sportovní komplex Gloria Sport Arena, hřiště Old Course, New Course a devítka Verde, celkem 45 nádherných jamek. 2 122 000 čtverečních metrů čisté golfové radosti v tureckém Beleku.

Celý článek...

StorkGolfová sezóna 2022 na ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici sa bude niesť v znamení noviniek, ale aj tradičných turnajov. V Tatrách pribudla PUBLIC deviatka, na existujúcom 9jamkovom ihrisku VARDON, ktorá bude k dispozícii aj hráčom bez oprávnenia na hru – „ zelenej karty". Tomu je prispôsobený aj predĺžený čas hry na každej jamke. Vstup je spoplatnený veľmi priaznivým paušálnym poplatkom a pripravené sú ešte výhodnejšie permanentky. Ďalšou novinkou je vytvorenie rozsiahlej Chipping zóny. Z doterajšieho jedného grínu sme chipping zväčšili o ďalšie gríny. Tak si každý hráč môže vybrať zo 4 cvičných chipping grínov.

Celý článek...

lomnica-pohled-750Jarné počasie je cítiť už aj u nás v Tatrách a vy si tak môžete už tento víkend zahrať golf na letných jamkách. Počas víkendov 26.-27.3.2022 a 2.-3.4.2022 vám budú k dispozícii letné jamky "A" Taylor a "B" Braid.

Celý článek...

Musselburgh-GC-750Když si 2. března 1672 vyrazil sir John Foulis z Ravelstonu zahrát golf se dvěma přáteli v Musselburghu, napsal tím první kapitolu výjimečně dlouhého a výjimečného golfového příběhu. To, jak hra skončila a zda sir John Foulis vyhrál, či prohrál, známo není, ale jisté je, že Old Course v Musseleburghu slaví letos neuvěřitelných 350 let existence.

Celý článek...

gloria-driving-750Jako první evropský golfový resort instaloval Gloria GC na svůj driving range systém Trackman, kterým posunul možnosti tréninku na nejvyšší možnou úroveň. Tento nejmodernější systém, který je nyní přístupný veřejnosti, používá více než 10 000 profesionálů a instruktorů po celém světě a využívá dopplerovský radarový systém k zobrazování různých zábavných her a softwaru pro sledování míčů na 27palcových dotykových obrazovkách. každý záliv.

Celý článek...

Thajsko-RedMount-750Úžasné Thajsko – úžasný golf. Aby Thajský úřad pro cestovní ruch (TAT) prosadil Thajsko jako golfovou destinaci ve Východní Evropě, uspořádal ve spolupráci s partnery, jako jsou Yaro Travel, Siam Travel, golfový promotér Golf Tour CZ a Qatar Airways, golfový turnaj pro české a slovenské golfisty a golfové cestovní kanceláře na Phuketu.

Celý článek...

Strana 1 z 53

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...