Inzerce
Cesty za golfem

kaprun SportbeckenHotel nabízí velké množství služeb zahrnutých již v ceně pokoje - například vstupy do termálních lázní, denně doplňovaný nealko minibar, zapůjčení županů a osušek během pobytu, zapůjčení horských kol, účast na sportovních a kulturních programech hotelu, bohatá polopenze aj.

Celý článek...

Inzerce

Tyrolsko 1Když se řekne Tyrolsko, rázem jej přiřadíte k Rakousku, když však přidáme přívlastek Jižní, hned se ocitneme v nejsevernějším koutu Itálie. Díky tomu si tento koutek země propůjčil to nejlepší z obou zemí, rakouský smysl pro důslednost a italskou spontánnost. To vše zarámováno úžasnou scenérií Dolomit, kterou si můžete vychutnávat i na zdejších golfových hřištích.

Celý článek...

KorutanyKe konci loňského roku obdržel golfový region Korutany Undiscovered golf destination roku 2017. Ocenění je výsledkem volby 230 golfových novinářů z 36 zemí! Tucet korutanských golfových hřišť nabízí optimální podmínky pro provozování našeho sportu. Jejich výraznou charakteristikou je citlivé zasazení do krajiny, krásné výhledy na některá z velkých korutanských jezer a na blízké hory. Klima je vynikající, ročně zde napočítají kolem 300 slunečných dní, teplota vody v jezerech dosahuje díky tomu v letních měsících až k 28 stupňům!

Celý článek...

StegersbachV malebném burgenlandském městečku Stegersbach v údolí Lafnitz se na ploše 190 hektarů rozprostírá golfový ráj – resort Reiters Golfschaukel Stegersbach-Lafnitztal, který se svou rozlohou i počtem hřišť řadí k největším v Rakousku.

Celý článek...

Slov Sedin 1Rok 2017 bude nesporne patriť k najúrodnejším v novodobej histórii slovenského golfu. Golfisti sa môžu tešiť na otvorenie dvoch osemnástok – Red Oak v Nitre a Sedín i deväť jamkového ihriska v Trnave. Hrať sa má začať aj na prvej deviatke 18-tky v Malom Slavkove. Tentokrát vás pozývame do Sedína.

Celý článek...

Costa ilAndalusie je pětihvězdičková prominentní turistická destinace, kterou ročně navštěvují miliony turistů. Na světě je mnoho zajímavostí, toto je však místo, kde všechny najdete jen kousek od sebe.

Celý článek...

Strana 8 z 61

8

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...