Cesty za golfem

Adamstal-750Z velké tradiční ankety golfistů o nejoblíbenější hřiště v Evropě, kterou pořádá vydavatelství Albrecht Golf Guide a účastní se jí tisíce evropských golfistů, vyjde každoročně pořadí, které se během let vcelku ustálilo. Favorité, stálice ankety, si sice stále mění místa, ale zůstávají přibližně „na svých". Z padesátky nej nej jsme vybrali taková, která leží v „dostřelu", v rozumné dojezdové vzdálenosti od našich hranic.

Celý článek...

Penati-view-750Ďalšie priaznivé hodnotenie pre Penati Golf Resort Senica sa ušlo od magazínu Today´s Golfer. Ako jediného zástupcu zo Slovenska ho zaradili medzi stovku najlepších európskych kontinentálnych rezortov. Konkrétne na celkové 77. miesto. V aktuálnych rebríčkoch GOLF WORLD TOP 100 rezortov kontinentálnej Európy 2020-2021 sa Penati objavuje niekoľkokrát.

 

Celý článek...

black-stork-nabidka-750Do konca sezony jednotná cena Green Fee. 9 jamiek za 20 €, 18 jamiek za 30 €.

Celý článek...

Murhof-750V roce 1962 se několik rakouských osobností zajímajících se o golf sešlo v hotelu Erzherzog Johann v Grazu, aby založili golfový klub Murhof. Dnes je Murgof Gruppe největším hráčem na německy hovořícím golfovém poli. Přes všechny další přírůstky zůstal Golfclub Murhof vlajkovou lodí skupiny.

Celý článek...

alcaidesa-il-750Z vašeho budoucího domova můžete obdivovat jedinečný výhled na moře, což vás naplní pocitem svobody. Leží jen 100 metrů od pláže, přímo na jediném linksovém hřišti The Links na pobřeží Costa del Sol. Z terasy si vychutnáte výhledy na působivou skálu Gibraltar, Majak Faro de Carboneras a africké pobřeží, které vám budou připomínat, jak majestátní je váš nový domov.

 

Celý článek...

Nullarbor-course-750Možná si někdy povzdechnete, že je vaše oblíbené golfové hřiště zbytečně dlouhé: šest či sedm kilometrů, to už dá jednomu zabrat. Příště si ale zkuste vzpomenout na nejdelší golfové hřiště světa. Leží v Austrálii, jmenuje se Nullabor Links a i ty nejdelší české areály jsou proti němu beznadějně krátké: měří totiž neuvěřitelných 1 365 kilometrů! Golfisté, kteří se sem vypraví, při hře překonají dvě časová pásma a navštíví hned osmnáct měst podél Eyre Highway, která spojuje západ a jih australského kontinentu.

Celý článek...

Fontana-750Fontana je rakouský golfový klenot, hřiště naleštěné odshora dolů a zase zpátky, hřiště s klubovnou jako zámek, hřiště s ohromným jezerem modrým jako šmolka, hřiště s nejdražším fíčkem široko daleko. Asi oprávněně – Fontana je skutečně svátek, zážitek, určitě stojí za pověstný hřích, aspoň občas. Ale teď na ní najdete i těžké mašiny a náklaďáky, kdesi, kde nehrajete, se pilně pracuje.

 

 

Celý článek...

tunis-750Pokud hledáte na říjen zajímavou golfovou destinaci a ještě jste nebyli v tuniském Sousse, nastal čas to změnit. Zatímco doma se golf omezuje, cestovní kancelář Yaro Golf nabízí 8denní golfový all inklusive zájezd ve dnech 24. – 31. října včetně letenky z Prahy za 23 990 Kč.

Celý článek...

LarchenhofRegion Kaiserwinkl představuje pro mnohé začátek Tyrolska – tedy každopádně, jedete-li z východu. První vás praští do očí velkolepý masív Wilder Kaiser, který je odevšad vidět a pak už projíždíte jednotlivá střediska až dorazíte do jednoho z nejmenších, do Erpfendorfu. Počtem obyvatel patří sice k nejmenším, ale jeho nabídka rekreačních aktivit je velkolepá. Od Kitzbühelu je vzdálen jen 17 kilometrů. Návštěvníky sem láká vynikající síť turistických cest a cyklistických stezek všech stupňů obtížnosti, vynikající gastronomické zážitky čerpající z místních zdrojů a tradiční tyrolské kuchyně a zajímavá golfová hřiště.

Celý článek...

Zell-am-See-750Znáte Kitzsteinhorn a Schmittenhöhe? Že ta dvě jména nemumíte ani vyslovit? Nevadí, zkuste to ale změnit! Původně se tak totiž jmenovaly jen dvě dominantní hory těsně u městečka Zell am See, dnes se tak nazývají i dvě vyšperkované místní osmnáctky. Klub Zell am See je jediný klub široko daleko, který se může pyšnit 36 jamkami.

Celý článek...

Strana 4 z 51

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...