Cesty za golfem

gloria-driving-750Jako první evropský golfový resort instaloval Gloria GC na svůj driving range systém Trackman, kterým posunul možnosti tréninku na nejvyšší možnou úroveň. Tento nejmodernější systém, který je nyní přístupný veřejnosti, používá více než 10 000 profesionálů a instruktorů po celém světě a využívá dopplerovský radarový systém k zobrazování různých zábavných her a softwaru pro sledování míčů na 27palcových dotykových obrazovkách. každý záliv.

Celý článek...

Thajsko-RedMount-750Úžasné Thajsko – úžasný golf. Aby Thajský úřad pro cestovní ruch (TAT) prosadil Thajsko jako golfovou destinaci ve Východní Evropě, uspořádal ve spolupráci s partnery, jako jsou Yaro Travel, Siam Travel, golfový promotér Golf Tour CZ a Qatar Airways, golfový turnaj pro české a slovenské golfisty a golfové cestovní kanceláře na Phuketu.

Celý článek...

Madeira-Palheiro-750Golfový pas jako cesta k úspěchu? Centrála cestovního ruchu na Madeiře si za takovým nápadem pevně stojí. Ve snaze nalákat golfově laděné turisty, aby prozkoumali nejen tři zdejší špičková hřiště a přesvědčili se, proč ostrov patří mezi nejlepší nově objevené golfové destinace, ale krásy tohoto ostrova obecně, nabízejí atraktivní varianty pobytu i hry.

Celý článek...

zala-nadhled-750Nejlepší maďarský golfový resort Zala Spings nehodlá přerušit golfovou sezonu ani přes zimu. Leží nedaleko Balatonu, kde sníh vídají skutečně málokdy, a tak se hitem zimních pobytů stává kombinace golfu s wellness.

Celý článek...

Royal-Aberdeen-hriste-750Víc než šedesátka golfových klubů honosících se přídomkem „Royal", tedy královský, představuje barvitý výběr nejstarších, nejhistoričtějších a jinak význačných klubů z celého světa. Až na dvě výjimky leží všechny na území bývalého britského impéria, moderněji řečeno Commonwealthu (na úvodním snímku Royal Aberdeen, šesté nejstarší hřiště světa). Často se to plete: nejde o hřiště, jak se mnozí domnívají – titul Royal dostává vždy klub, nikoliv hřiště. Většina těchto klubů už také během dlouhých let své historie působiště měnila, některé kluby třikrát a jeden rekordman dokonce čtyřikrát! Aby klub přídomek získal, nejběžněji požádal člena královské rodiny, zda by se stal patronem nebo čestným členem klubu. V několika případech o udělení titulu kluby požádaly napřímo, bez patrona: titul musí každopádně nakonec udělit vládnoucí monarcha.

Celý článek...

skot-ilu-750Islay, nejjižnější ostrov Hebrid v jihozápadním koutu Skotska je důvěrně nazýván „královnou Hebrid". Věhlas pátému největšímu skotskému ostrovu přinesla, jak už nejspíš tušíte, sladová whisky s kouřově rašelinovým aroma. Není to však jediné lákadlo. Skotsko je zemí golfu zaslíbenou, zveme vás proto do Argyllu, kde se nachází Machrie Hotel & Golf Links. Osmnáctka s déle než stoletou historií, po úpravě představující další z golfových klenotů.

Celý článek...

alcadeisa-750Projekt La Alcadeisa, v jehož okolí najdete jednadvacet golfových hřišť včetně kultovní Valderramy, finišuje ke zdárnému konci. Cenově dostupné apartmány, o jejichž kvalitě se můžete ještě před koupí přesvědčit osobní návštěvou, jsou nejenom k mání, ale k dispozici je i česká firma, která vám pomůže apartmán získat (v případě zájmu i na výhodnou hypotéku od španělské banky), a pokud budete chtít, i se ziskem provozovat.

Celý článek...

adamstal-ilu2-750Tento týden, přesněji do 7.11., si ještě můžeme zahrát v Adamstalu, pak se brány hřiště pro letošek oficiálně uzavřou. Z obrázků z minulého týdne si ale můžete udělat představu, jak krásně a barevno tam v těchto dnech je. Nejbarevnější čas roku, a když slunce svítí, bývá ještě docela teplo, až kolem 13 stupňů.

 

 

Celý článek...

phuket-ilu-750Sledujete s nevolí příchod nejbarevnějšího období roku a pomalu ukládáte svůj golfový bag k zimnímu spánku? Nemusíte propadat trudomyslnosti a počítat měsíce zbývající do zahájení nové golfové sezóny. Ráj golfistů v Andamanském moři znovu otevírá své brány turistům. Kromě prvotřídních golfových hřišť vás ohromí dokonale fotogenickými scenériemi, všudypřítomnými úsměvy i skvělou kuchyní. Můžete začít balit – na ostrově Phuket se totiž něco chystá.

Celý článek...

MS-kraj-kola-750Jak nejlépe využít čas po odehraných osmnácti jamkách a poznat přitom blízké okolí? Vydejte se za krásami severní Moravy a Slezska na elektrokole! Moravskoslezský kraj milovníkům cyklistiky nabízí čtyřicet míst, na nichž si můžou takzvaná e-kola zapůjčit a pohodlnou jízdu po kraji vyzkoušet.. Elektrokola Moravskoslezský kraj nabízí v rámci svého projektu E-kola pro kraj a čtvrtým rokem úspěšně rozšiřuje síť výpůjčních míst. K dispozici jsou zájemcům různé typy elektrokol, od horských přes crossová, většina míst navíc poskytuje kola v dámské a pánské variantě. Moravskoslezský kraj nabízí rovněž bohatou síť nabíjecích stanic, „elektrocyklisté" se proto nemusí bát, že jim uprostřed výletu tzv. dojde šťáva.

Celý článek...

Strana 4 z 55

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...