Cesty za golfem

Slov Welten hristeNenápadný, o pozornost ve velkém golfovém světě se nehlásící, ale na lokální úrovni velice aktivní a dynamický resort Welten v oblasti Žitného ostrova na jižním Slovensku otevřel své brány návštěvníkům před deseti lety. Od té doby se život klubu, fungujícího na rovinatém, bankry a vodními překážkami bohatě vyšperkovaném hřišti, nepřetržitě rozvíjí. Fundovaným průvodcem resortem nám byl prezident golfového klubu Ing. Ivan Šebök.

Celý článek...

Rak GC-DachsteinGrandiózní golf na hřištích ležících na území lyžařského uskupení Ski amadé a v údolí Ennstal, spolu s atraktivní nabídkou partnerských hotelů – to je region GOLF IN SKI amadé. Jména jako Schladming, Radstadt či Schloss Pichlarn jsou ve světě golfu pojem.

Celý článek...

it Monster-250Proč jednou nevyrazit na golf do Dolomit? Slunné a mírné klima, nádherná příroda a dlouhá golfová sezóna, velmi rozdílná hřiště - to je golf v Jižním Tyrolsku. Zde se dá skvěle kombinovat jižní dolce vita s golfovými zážitky. Golf se tu totiž neodehrává jen na hřišti, ale i v klubovnách a skvělých restauracích, které se často mohou pochlubit michelinskými hvězdami. Mezi jednotlivými hrami můžete poznávat tento božský kout země: jeho hlavní města Bolzano nebo Meran, horská střediska nebo odpočívat a testovat místní dobroty.

Celý článek...

Rak LungauJihozápad spolkové země Štýrsko to nejsou jen alpské masivy nabízející skvělé lyžování v horských střediscích v průběhu zimní sezony, ale také malebná údolí, která poskytují neméně příjemné vyžití i v průběhu léta. Údolí Murtal leží v podstatě o jedno údolí jižněji než v Čechách o něco známější Ennstal. Menší věhlas vám skvěle vyváží pohostinností, a hlavně počasím. Ať se do této oblasti vydáte za aktivním odpočinkem kdykoliv v průběhu roku, nezklame vás.

Celý článek...

Slovinsko il2Chcete si otestovat svůj drajv na nejdelší jamce Slovinska? Ta leží na hřišti Livada Golf Course přímo u komplexu lázní Terme 3000 v Moravských Toplicích, kousek od rakouských hranic a od nás vůbec ne tak daleko, jak si člověk Slovinsko představuje: z Brna je to 350 km a jste tam za necelé čtyři hodinky. Bezvadná příležitost, jak spojit golf s pobytem v řadě horkých bazénů s léčivou „černou" vodou!

 

Celý článek...

Golf-AntratxKdyž golfisté nadšeně líčí své oblíbené destinace, nesmí chybět jeden ostrov: Mallorca. Největší z Baleárských ostrovů se může totiž pochlubit 24 golfovými hřišti. Kdo zde jednou natýčkuje, bude se často vracet.

Celý článek...

Strana 6 z 69

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...