Cesty za golfem

Haugschlag-restSérie turnajů, která vešla ve známost pod názvem Schnitzel Rallye, byla a je míněna především jako pozvánka pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet hřiště v Haugschlagu za výhodných cenových podmínek. Časem si ale našla i své pravidelné vyznavače.

Celý článek...

kaprun SportbeckenHotel nabízí velké množství služeb zahrnutých již v ceně pokoje - například vstupy do termálních lázní, denně doplňovaný nealko minibar, zapůjčení županů a osušek během pobytu, zapůjčení horských kol, účast na sportovních a kulturních programech hotelu, bohatá polopenze aj.

Celý článek...

Tyrolsko 1Když se řekne Tyrolsko, rázem jej přiřadíte k Rakousku, když však přidáme přívlastek Jižní, hned se ocitneme v nejsevernějším koutu Itálie. Díky tomu si tento koutek země propůjčil to nejlepší z obou zemí, rakouský smysl pro důslednost a italskou spontánnost. To vše zarámováno úžasnou scenérií Dolomit, kterou si můžete vychutnávat i na zdejších golfových hřištích.

Celý článek...

KorutanyKe konci loňského roku obdržel golfový region Korutany Undiscovered golf destination roku 2017. Ocenění je výsledkem volby 230 golfových novinářů z 36 zemí! Tucet korutanských golfových hřišť nabízí optimální podmínky pro provozování našeho sportu. Jejich výraznou charakteristikou je citlivé zasazení do krajiny, krásné výhledy na některá z velkých korutanských jezer a na blízké hory. Klima je vynikající, ročně zde napočítají kolem 300 slunečných dní, teplota vody v jezerech dosahuje díky tomu v letních měsících až k 28 stupňům!

Celý článek...

StegersbachV malebném burgenlandském městečku Stegersbach v údolí Lafnitz se na ploše 190 hektarů rozprostírá golfový ráj – resort Reiters Golfschaukel Stegersbach-Lafnitztal, který se svou rozlohou i počtem hřišť řadí k největším v Rakousku.

Celý článek...

Slov Sedin 1Rok 2017 bude nesporne patriť k najúrodnejším v novodobej histórii slovenského golfu. Golfisti sa môžu tešiť na otvorenie dvoch osemnástok – Red Oak v Nitre a Sedín i deväť jamkového ihriska v Trnave. Hrať sa má začať aj na prvej deviatke 18-tky v Malom Slavkove. Tentokrát vás pozývame do Sedína.

Celý článek...

Strana 6 z 59

6

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...