Cesty za golfem

Alpe-AdriaSlevy jsou nutné zlo, to vám v golfu řekne každý, kdo stojí na druhé straně pultu než vy. Žádný resort nemá radost, když do klubovny vstoupí golfista a hned šermuje recepční před nosem slevovými kartami. Ale až na ty nejsilnější hráče na trhu už ke slevám různého druhu přistupují všichni.

Celý článek...

Svk-Hruba-BorsaGreen Resort Hrubá Borša nedaleko známého letoviska Senecká jezera patří od svého otevření před pěti lety k nejkrásnějším a nejoblíbenějším slovenským hřištím. Dobrá pověst se šíří rychle, což dokládá návštěvnost golfistů z Česka, Rakouska i dalších zahraničních zemí.

Celý článek...

Slov Welten hristeNenápadný, o pozornost ve velkém golfovém světě se nehlásící, ale na lokální úrovni velice aktivní a dynamický resort Welten v oblasti Žitného ostrova na jižním Slovensku otevřel své brány návštěvníkům před deseti lety. Od té doby se život klubu, fungujícího na rovinatém, bankry a vodními překážkami bohatě vyšperkovaném hřišti, nepřetržitě rozvíjí. Fundovaným průvodcem resortem nám byl prezident golfového klubu Ing. Ivan Šebök.

Celý článek...

Rak GC-DachsteinGrandiózní golf na hřištích ležících na území lyžařského uskupení Ski amadé a v údolí Ennstal, spolu s atraktivní nabídkou partnerských hotelů – to je region GOLF IN SKI amadé. Jména jako Schladming, Radstadt či Schloss Pichlarn jsou ve světě golfu pojem.

Celý článek...

it Monster-250Proč jednou nevyrazit na golf do Dolomit? Slunné a mírné klima, nádherná příroda a dlouhá golfová sezóna, velmi rozdílná hřiště - to je golf v Jižním Tyrolsku. Zde se dá skvěle kombinovat jižní dolce vita s golfovými zážitky. Golf se tu totiž neodehrává jen na hřišti, ale i v klubovnách a skvělých restauracích, které se často mohou pochlubit michelinskými hvězdami. Mezi jednotlivými hrami můžete poznávat tento božský kout země: jeho hlavní města Bolzano nebo Meran, horská střediska nebo odpočívat a testovat místní dobroty.

Celý článek...

Rak LungauJihozápad spolkové země Štýrsko to nejsou jen alpské masivy nabízející skvělé lyžování v horských střediscích v průběhu zimní sezony, ale také malebná údolí, která poskytují neméně příjemné vyžití i v průběhu léta. Údolí Murtal leží v podstatě o jedno údolí jižněji než v Čechách o něco známější Ennstal. Menší věhlas vám skvěle vyváží pohostinností, a hlavně počasím. Ať se do této oblasti vydáte za aktivním odpočinkem kdykoliv v průběhu roku, nezklame vás.

Celý článek...

Strana 3 z 67

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...