Cesty za golfem

poysdorf-summer-750Poysdorf, hřiště co by kamenem dohodil od Mikulova, funguje celoročně na letní greeny. To není taková novinka. Novinkou posledních dní je, že tráva už je jarně zelená a hřiště ve velmi dobré kondici.

Celý článek...

Korutany-2-750Zaujalo vás to? Přečtěte si, co všechno nabízí golf v Korutanech, organizace Golf Alpe Adria a jejich partnerské hotely: Korutany leží o poznání jižněji, jaro tam nastupuje rychleji, zdejší hřiště jsou hratelná dřív než ta česká. A nabídka je bohatá... Co je rozhodujícím kritériem pro dokonalou golfovou dovolenou? Z průzkumu vyplývá, že zásadních je sedm bodů. . Každý je blíže rozveden v jednom z následujících odstavců.

Celý článek...

madeira-utesy-750Madeira se může pochlubit množstvím zážitků, které vám naservíruje. Proto je až překvapivé, že si ji za dovolenkovou destinaci začali turisté volit teprve nedávno. Malebné portugalské souostroví to však dohání velmi razantně a počty turistů neustále rostou. Do povědomí Madeira vstoupila zejména díky úžasné přírodě, jejíž charakter určila ponejvíce vulkanická činnost. A když k tomu přidáte bohatou historii, výtečnou kuchyni a světově proslulé víno, sotva si můžete představit atraktivnější pozvánku k tomu, abyste na „ostrov věčného jara" zavítali. Pro tato a pro mnohá další lákadla je souostroví už osm let v řadě vyhlašováno jednou z předních dovolenkových destinací, což dokládá i World Travel Award.

Celý článek...

black-stork-jaro-750Využite krásne slnečné dni na hru golfu. K dispozícii zimné jamky na ihrisku Taylor (A) a Braid (B). Keď ihrisko nie je pokryté snehom, môžete si zahrať zimné gríny.

Celý článek...

sicilie-golf-etna-750Sopka Etna na talianskom ostrove Sicília podchvíľou dokazuje, že nie náhodou patrí medzi najaktívnejšie vulkány na svete. Správa sa ako vrtošivá nevesta. Určite to bude jej žeravým vnútrajškom. V rezorte Golf & Spa rezort Il Picciolo o tom vedia svoje. Po našej májovej návšteve aj my.

Celý článek...

viet-ilu-vinpearl-750Najväčší vietnamský ostrov Phú Quôc kúpajúci sa v Siamskom mori na juhu krajiny túži byť výkladnou skriňou západného štýlu turizmu. Hoci veľa projektov pribrzdila covidová pandémia, už teraz tam nájdete obrovské hotelové rezorty, zábavné parky v štýle Disneyland, safari, napodobeninu Benátok či stredomorských miest. Nechýba ani golf.

Celý článek...

Lomnica-nadhled-750Predstavte si hotel uprostred zelene, s milým a kompetentným personálom, skvelou kuchyňou, domácou cukrárňou, službami a dych berúcimi výhľadmi na končiare slovenských veľhôr. Wellness so saunami, vnútornými aj vonkajšími bazénmi, uprostred golfového ihriska alebo v zime s bežeckými traťami. Ak si to neviete predstaviť príďte sa pozrieť do Veľkej Lomnice a uvidíte o čom píšeme.

Celý článek...

mikunda-timo-750Vydal jsem se s kamarádem do Malacek, zahrát si a popovídat si s generálním sekretářem Black&White Golf Resort Bratislava Timotejem Mikundou. Původní plán byl článeček o Malackách, ale ukázalo se, že Timo se nestará jen o hřiště Bernolákovo a Malacky, ale má velký přesah do slovenského golfu. A tak jsme se rozvykládali o ledasčem.

Celý článek...

Torremirona-26Costa Brava na severovýchodě Španělska, patří k nejoblíbenějším dovolenkovým destinacím. Tato nejsevernější část španělského středomořského pobřeží, která končí až na hranici s Francií, je malý ráj mezi mořem a horami, kde je co objevovat a zažívat.

Celý článek...

portug-ilu-750Jen hodinku jízdy od Lisabonu v provincii Alentejo najdete místo, které omývají vlny Atlantiku. Vítejte v Terras da Comporta, kde se sen mění v realitu. Právě tady, na hranici přírodní rezervace Sado Estuary vyrostlo Dunas, jedno ze dvou plánovaných hřišť, v dokonalé symbióze s přírodou. Ostatně důraz na ekologii se celým příběhem proplétá jako tenká nitka. K oficiálnímu otevření hřiště dojde zkraje října, my vás už ale nyní můžeme pozvat na malou ochutnávku.

Celý článek...

Strana 2 z 61

2

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...