Výbava

Prouzova 700px

Mizuno vestaŽe v Mizunu upřeli pozornost i na golfový „software", o tom jsme referovali nejednou. Podívejme se proto, čím obohatit šatník, pokud se touto dobou odhodláte na hřiště. „Univerzální voják" – tak by se dala popsat strečová bunda Tech Shield, jež vás ochrání před větrem. Za vyšších teplot ji můžete nosit jako svrchní vrstvu jen na tričko, v chladnějších dnech je dobrá kombinace s vnější vrstvou, abyste zůstali v teple.

Celý článek...

Puma ThrowbackPadesát let – to už je slušná tradice, jež zasluhuje náležitou oslavu. Výrobce sportovního oblečení a obuvi Puma se s ní vypořádal prostřednictvím „reinkarnace" ikonické obuvi Suede G, kterou jsme vám představili v uplynulém vydání, a kolekcí oblečení Throwback. S tou vás seznámíme nyní.

Celý článek...

Adidas adipower 4ordegAneb základní rys nové vylepšené obuvi adidas z rodiny adipower pro muže (adipower 4ORGED S) i ženy (adipower 4ORGED), a to ve spajkové verzi, pro muži i v bezespajkové. Model se opírá o zákaznický výzkum, přičemž zohledňuje způsob přenosu váhy chodidlem během švihu. Za účelem vyšší stability výrobce použil novou techniku i přídavný materiál.

Celý článek...

Ping i500Pokračujeme v představování želez Ping pro zkušené hráče, a tak po i210 přišla řada na model i500. Hole jsou vykovány z vysoce kvalitní nerez oceli 17-4, rovněž ocelová (C300) je pečlivě vyfrézována líc, chromová povrchová úprava pak podtrhuje kvalitu zpracování. Elegantně vyhlížející hole se opírají o z velké časti stejnou technologii jako populární G700 a pyšní se vzhledem malého kompaktního musclebacku. Kombinace ocelí v těle a líci dala vzniknout výkonu, jaký nabízejí kovová dřeva! Těšte se na vysokou rychlost míče a malou míru rotace, vysokou trajektorii ran, jež dokáží na greenu rychle zastavit.

Celý článek...

Shot ScopeTak by se dala ve stručnosti popsat cesta Davida Huntera, zakladatele společnosti Shot Scope, jejíž zrod se datuje do roku 2014. Někdejší designový inženýr a středoškolský učitel začal ve volném čase vyrábět produkty, s nimiž se dnes setkáme i ve slovutném St. Andrews, tedy v místě, kde se golf rodil.

Celý článek...

Puma SuedeJubilejní padesáté výročí slaví Puma příznačně, ikonickou semišovou botou Suede G v duchu street stylu, jakou premiérově představili už v roce 1968. Legenda je zpět a můžete si v ní vyrazit i na golfové hřiště. Klasiku samozřejmě vylepšili prostřednictvím moderních technologií. „Suede je legenda ulice. Čistý vzhled, klasika nabízející pohodlí," hodnotí botu šéf sekce obuvi a doplňků Puma Grant Knudson. „Retro design původní verze vyniká trakcí a je zcela funkční. Sotva bychom našli vhodnější obuv na oslavu padesáti let!"

Celý článek...

Ping i210PING si stále drží skvělou reputaci a na rozdíl od většiny konkurentů na trhu nehodlá obětovat atributy související s výkonem želez. Vylepšená délka, přesnost a konzistence jsou toho důkazem. Bezezbytku to platí i pro novinku – železa i210. „Soustředili jsme se na hole, které přinesou až máslový pocit při kontaktu s míčkem, spolu s délkovou konzistencí," objasnil prezident společnosti John K. Solheim.

Celý článek...

Mizuno JPX919Rok se s rokem se šel, a tak je tu další železná zbraň předního japonského výrobce golfových holí. Mizuno představuje železa JPX919, opět v několika verzích. My se nejprve seznámíme se setem určeným těm nejzkušenějším golfistům – JPX919 Tour. Podobně jako další z novinek ztělesňuje třaskavý mix vzhledu, pocitu i možnosti tvarovat údery.

Celý článek...

MillarPrávě těmito dvěma slovy charakterizuje jeden z předních výrobců luxusního volnočasového oblečení svou kolekci pro podzim a zimu. Podobně jako konkurenti Peter Millar slibuje, že se neztratíte ani za hranicemi golfového hřiště, natož pak na něm. Ne náhodou si značku vybralo i vedení evropského rydercupového týmu. Aktuální kolekce zahrnuje polo trika, pletené svršky i oděvy vhodné pro vrstvení včetně voděodolných oděvů i doplňků, a to pro muže, ženy i děti.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...