Konopiste-steakhouseV sobotu 6. února uspořádáme v Golf & Spa Resortu Konopiště zabíjačkové hody. Věříme, že si najdete čas pobýt s rodinou či přáteli a užít si příjemné odpoledne či večer. Vedle gastronomického zážitku nabízíme v resortu také aktivní odpočinek dle aktuálního počasí ať již ve formě wellness, golfu nebo lyžování.

Aktuální situaci popisující možnosti aktivit v resortu naleznete na webu www.gcko.cz.

Šéfkuchaři z našich surovin připraví a budete moci ochutnat například škvarkovou pomazánku, světlou či tmavou tlačenku, marinovaný bůček, jaternice, jelítka, ovarovou polévku, prdelačku, výpečky, ovar, pečená žebra nebo zabíjačkový guláš. Nebude chybět ani sladká tečka v podobě jablkového závinu či švestkového koláče. Pro děti nabídneme dětské menu.

V průběhu odpoledne bude možno na vlastní oči pozorovat řezníka při přípravě zabíjačkových pokrmů nebo si vyrobit vlastní jaterničku či jelítko.

Cena za kompletní menu – „all you can eat" je 295 Kč pro dospělé a 95 Kč pro děti. V sobotu bude pro účastníky zabíjačkových hodů sleva na vstup do wellness centra ve výši 50% (např. rodina s dvěma dětmi za 300 Kč). Ubytování bude poskytnuto také za mimořádnou cenu : 1.800 Kč za dvojlůžkový pokoj vč. přistýlky, snídaně a volného vstupu do wellness v sobotu i neděli.

Celá akce začíná v sobotu 6. 2. ve 12.00 hod. v restauraci Steak House St. Florián a bude probíhat až do pozdního večera resp. noci. Můžete tedy zvolit oběd nebo večeři dle Vašich časových možností.

Rezervace stolu v restauraci a případného ubytování prosíme provádět telefonicky na recepci resortu 317 784 044.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Golf Konopiště a.s.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...