Mstet podzimPodzimní dny nemusejí být jen o mlhavém oparu, mrholení a studeném větru. V posledních letech bylo mnoho krásných dnů také v listopadu. Ve Mstěticích si je můžete užít za zvýhodněných podmínek green fee. V pondělí bude fee nabízeno za 50 Kč0, v úterý za 650 Kč, od středy do pátku za 850 Kč a o víkendech za rovných 1 000 Kč. Tato akce bude v platnosti až do samého závěru letošní sezony.

A jasno je už také v otázce členství pro příští rok. Základní klubové členství pro rok 2017 zůstává na částce 3 500 Kč. „Náš klub nabízí celkem osm druhů členství. Od základního až po roční řádné členství, které stojí 20 000 Kč. Toto členství má tu výhodu, že pokud ho hráč zaplatí pětkrát za sebou, od šestého roku se stává našim řádným členem a platí již jen 15 000 Kč. Podotýkám, že v našem klubu nemáme žádný vstupní poplatek," zdůrazňuje manager GC Mstětice Jaroslav Kuracina.

Pozor, při zaplacení členství do 31. 12. 2016 získává člen jedno fee nebo 1 350 balonů na driving range. Tato nabídka se týká pouze řádného, ročního a juniorského členství. Více informací najdete na www.golfmstetice.cz, případně volejte na číslo 725 936 136 nebo zašlete mail na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...