MystevesV prostorách myštěveského zámečku byla dokončena první vlna rekonstrukce, především venkovní fasády a ubytovacích prostor. Díky tomu mohou hosté na každém pokoji využít TV s možností přehrávání DVD nebo USB, WiFi bezdrátový internet či telefon pro volání mezi pokoji i recepcí a mnoho dalších novinek. Ubytovaným a členům klubu je nově k dispozici i klubovna s kulečníkem a moderním domácím Full HD domácím kinem.

Celý článek...

Hořehledy budou v půli září patřit dětem. Na zdejší devítce totiž dne 12. 9. od 14.00 proběhne finálové klání letošní hořehledské dětské tour. Bojovat se bude o poslední porci bodů, takže o vítězi ještě zdaleka není rozhodnuto.
Ti nejúspěšnější se mohou těšit na některou z množství cen v hodnotě 15 000 Kč, následovat bude parádní raut a poté i ohňostroj. Pokud jste se nezúčastnili kol předchozích, nic se neděje, stále máte šance odnést si krásné ceny i úžasné zážitky.

Celý článek...

celadnaCelý týden po turnaji budeme hrát hřiště The European Course a pro širokou veřejnost jsme vyhradili následující možnosti, kdy si ho vyzkoušet.
Pondělí – Den poté…
Středa – Fee pro členy i veřejnost
Neděle – Poslední výzva PGA

Celý článek...

hickoryV neděli 14. 8. proběhl na hřišti Golfu Clubu Praha v pražském Motole již 3. ročník šampionátu v hickory golfu. Slunečný, i když trochu parný den spolu s náročným hřištěm dokonale prověřil kvality soutěžících, kterých se přihlásily bezmála tři desítky, přičemž hájili barvy šesti zemí.

Celý článek...

Posledním letošním prázdninovým turnajem na Slapech bude v úterý 30. 8. 2011 Hurá do školy Cup! Soutěž startuje v 15 hodin a zapojit se mohou kategorie: Mládežníci do 12 let, Teens 13–18let a Rodiče a hosté neboli staříci.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Rozpor mezi hráčem a zapisovatelem

Dobrý deň prajem pán Slezák, prosím Vás, aké je pravidlo, alebo ako sa mám chovať v situácii,aká sa mi stala tento ví ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...