TerezinGolf není těžká ani nudná hra, pouze se tak možná navenek tváří – do doby, než si ji sami vyzkoušíte. Je to relax, výzva, zábava i napětí. Je to pohyb pod otevřeným nebem. Je to příjemně strávený čas s rodinou i přáteli. A už dávno neplatí, rozhodně ne na Kotlině, že je to hra pro uzavřenou komunitu, která mezi sebe nikoho nepouští.

Celý článek...

SlavkovV noci z 2. na 3. 9. byl slavkovský Spike bar vykraden. Srdce driving range, které zde stojí už od samého začátku, zaplatilo po patnácti letech klidu tvrdou daň. Neznámý pachatel se kolem druhé hodiny ranní vloupal do prostor „staré“ klubovny a odcizil několik věcí. Mimo jiné i klíče od vystavených vozů, které stávaly u putting greenu. Ty musely být okamžitě odvezeny.

Celý článek...

slavkovVšichni si určitě vzpomenete na dobu, kdy jste s golfem začínali. První trénink byl úchvatný, ačkoliv jsme si všichni mysleli, že golf je mnohem lehčí. Až překvapivě ta televize zkresluje. Po pár trénincích nadešel ten správný čas a vydali jste se do akademie. Tam už jste si připadali, jakože golf opravdu hrajete. Zkouška na zelenou kartu a první návštěva 18jamkového ráje.

Celý článek...

HamryČím by bylo možné charakterizovat golf ve Svobodných Hamrech? Hřiště se nachází na Vysočině nedaleko skanzenu Veselý Kopec, trochu stranou od všech hlavních cest. Zdálo by se, že zde dávají lišky dobrou noc. Už pár let to ale neplatí. Golfový klub byl založen díky inzerátu v místních novinách, který pozval zájemce o golf na schůzku před zámeček v Hamrech. Sešlo se tu deset zakládajících členů, většina z rodiny inzerenta. Oficiálně byl klub založen 1995.

Celý článek...

horehledyGolf Club Hořehledy zve na nejprestižnější klání roku, klubový šampionát ve hře na rány, který proběhne 17. a 18. září. Účastníci budou mít jedinečnou možnost vyzkoušet si nově vybudované odpaliště jamky č. 2.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Rozpor mezi hráčem a zapisovatelem

Dobrý deň prajem pán Slezák, prosím Vás, aké je pravidlo, alebo ako sa mám chovať v situácii,aká sa mi stala tento ví ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...