Darova Toyota 2V neděli 5. července proběhlo sedmé kvalifikační kolo Darovanské Golf Tour 2015 by Toyota Dolák. Máme tak před sebou poslední tři turnaje (26. 7., 2. 8. a 16. 8.) a ten pravý boj o desítku v celkovém pořadí bude pořádně tuhnout. Celkové pořadí je totiž stále otevřené a zatím jen část hráčů může být v klidu a počítat s účastí v superfinále 19. a 20. září.

Celý článek...

Ksirovka cvcVážení golfoví přátelé, začali nám prázdniny, tak jsme vám chtěli popřát krásnou dovolenou a spoustu nejen golfových zážitků. Máme pro vás novinky, o kterých se dočtete níže. Chceme vám také připomenout, že na Kšírovce můžete trénovat jak v úmorných vedrech, tak za špatného počasí. Máte totiž k dispozici deset krytých stání, které vás ochrání před deštěm i sluníčkem.

Celý článek...

Mstetice turnajeGolf Club Mstětice si hráče doslova hýčká, a nemusí jít pouze o členy. Důkazem je žhavá letní nabídka, ve které se snoubí akční ceny fee a gastronomie. Čtyřikrát green fee a k tomu dvakrát pečené koleno s křenem, hořčicí, nakládanou zeleninou a pečivem, od pondělí do pátku za 2 900 Kč, když běžná cena je 4 300 Kč. V sobotu a v neděli je cena letní akce 3 600 korun místo běžných 5 700 Kč.

Celý článek...

Bechyne vyrociJiž 20 let uběhlo od založení 1. Jihočeského Golfového Klubu Bechyně. Společně si toto výročí připomněli zakladatelé i současní hráči v sobotu 4. července. Na nejstarším golfovém hřišti v jižních Čechách proběhl den plný sportu, zábavy a přátelské atmosféry. Patronát nad celou akcí převzala známá sportovkyně Olga Šípková a prezident ČGF Zdeněk Kodejš. Catering zajistil dvojnásobný mistr ČR a člen národního týmu kuchařů a cukrářů ČR Pavel Minář.

Celý článek...

Kravare-klubovnaPřijďte si s přáteli zahrát do příjemného prostředí Silesia Golf Resortu Kravaře. Nabízíme Vám golfový balíček za bombastickou cenu 1 777 Kč na osobu. Balíček obsahuje 2x FEE na 18 jamek, 1x noc se snídaní a 60 min. relaxace ve wellness. Rezervujte si svou hru a ubytování na recepci resortu, tel. č. +420 724 106 804 nebo na emailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Těšíme se na Vaši návštěvu.

Celý článek...

Kravare-fee-slevaVyužijte jedinečnou šanci zahrát si v jednou flightu se členem ZGCKR a získat tak 50 % slevu na tuto hru. Neváhejte a domluvte si flight se členem ZGCKR na 18 jamkovém hřišti v Silesia Golf Resortu Kravaře. Tato akce platí pro všechny hosty v daném flightu. Akci není možné kombinovat s jinými akcemi a slevami. Další informace Vám poskytneme na recepci resortu +420 724 106 804. Přejeme Vám hezkou hru.

Celý článek...

Korenec-1Kořenecký klub má vrcholů sezóny hodně, v podstatě každý víkend, ale tentokrát šlo o skutečný vrchol: 14. ročník Turnaje hvězd. Na tento víkend se do Kořence pravidleně sjíždějí týmy současných i bývalých sportovců, doplňují je firemní týmy a další jednotlivci, kteří si nechtějí nechat možnost setkat se se sportovními osobnostmi, ale také zahrát si v uvolněné atmosféře turnaje, který je pověstný široko daleko. Turnaj se liší od všech ostatních, prestižní záležitost, zároveň velmi zdravá akce.

Celý článek...

MsteticeGC Mstětice pořádal už druhý ročník úspěšného charitativního turnaje prostějovské Nadace Agel. Startovní listinu turnaje na osmnáctijamkovém hřišti zaplnila jména více než 60 golfistů. Ti všichni se rozhodli podpořit turnaj, jehož výtěžek poputuje na dobročinné účely.

Celý článek...

Cihelny-sochyGalerie dvorak sec contemporary se dohodla na spolupráci s golfovým areálem Cihelny a do nově zrekonstruovaných prostor tohoto luxusního resortu zapůjčila 13 uměleckých děl z dílny špičkových českých umělců, která budou zdobit nejen interiéry, ale i exteriéry areálu.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...