Máme dobrou zprávu... hostivařský areál bude zase o něco hezčí a funkčnější. Zahájili jsme práce na nové podobě terasy restaurace. Terasa bude z větší části zastřešená, zateplená a na zimu vyhřívaná. Bude mít boční skleněné skládací stěny, které v létě půjde sklopit tak, aby byla maximálně otevřená a vzdušná. V její blízkosti vznikne nový dětský koutek a otevřené venkovní boxy. Abychom vše stihli do začátku nové sezóny, zahajujeme stavbu již nyní. Omlouváme se za omezení a těšíme se s vámi na novou podobu restaurace.

Celý článek...

Hos plakat gala 02Zveme všechny hostivařské srdcaře na slavnostní večer k zakončení golfové sezóny 2017. Galavečer se uskuteční 11. listopadu 2017 od 18:00. Těšit se můžete na vyhlášení Mistrů klubu na rány a jamky, nejlepších hráček dámské golfové tour a vítězů Masters 50+. Dále vás čeká odpal na plovoucí green, tombola, zážitková gastronomie, raut a kapela MIDI. Těšíme se na vás!

Celý článek...

Hlub Mikulasska nadilka-250Golfový klub Hluboká nad Vltavou a Divadlo Pikl si Vás dovolují pozvat na Mikulášskou nadílku, která se bude konat v pondělí 4. 12. 2017 v klubovně Golf Resortu Hluboká.

Celý článek...

Hlub Listopadove FeeSpeciální cena green fee 18 za 690 Kč! Ke Green Fee navíc obdržíte šálek čaje „To Go". Platí od 1. 11.–30. 11. 2017

Celý článek...

Horehledy-ilMáte v okolí někoho, kdo golf nehraje? Kdo by si ho chtěl zkusit, ale nechce za něj zatím utrácet horentní sumy? Nabízíme 3 x 55 minut seznámení s golfem. Povíme si o golfu, ukážeme hřiště na bugině, naučíme švih, putt i příhru a zahrajeme si pár jamek na hřišti.

Celý článek...

Kas Turnaj Golfove-cesty-25Tento turnaj, který proběhne již tento pátek 10. listopadu 2017 a je určen nejen pro členy. Hrát se bude o lákavé pobyty a slosování proběhne ze score card všech hráčů, takže pokud nebudete mít štěstí na hřišti, může na Vás sednout po hře.

Celý článek...

Dysina hole-13Zvýhodněné podzimní ceny v Greensgate Golf & Leisure Resortu Dýšina:

Celý článek...

Slapy jamkovkaLetošní ročník jamkovky byl na Slapech opravdu napínavý a přinesl velmi zajímavé hry nečekaných dvojic! Přihlášení hráči od května sehrávali jednotlivá kola a v průběhu sezony došlo i na souboj otce se synem (Radek a Adam Škardovi), do předposledního kola se probojoval také jeden z nejmladších účastníků David Fára, který byl tajným tipem a favoritem na výhru několika dalších hrajících členů klubu.

Celý článek...

InvestV sobotu 21. 10. 2017 se v Golf Resortu Hluboká konal tradiční golfový turnaj společnosti Hluboká Invest, a.s. Turnaje se zúčastnilo kolem 90 hráčů, kteří si nechtěli nechat ujít speciální atmosféru turnaje a mnoho hodnotných cen. Pro každého byl připraven welcome drink v podobě Prosecca a novinky letošního roku – likéru Black Fox.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...