OstraviceZajímáte se o možnosti vstupu do golfového klubu? Nabízíme Vám jedinečnou možnost stát se členem ostravického Golf Clubu Start, bez nutnosti vysokého vstupního členského příspěvku. A navíc jako bonus hra na 18 jamek pro každého, kdo zaplatí členství na rok 2018 ještě do konce letošního roku.

Celý článek...

Kravare vanoceMáme otevřeno i mezi svátky (27. – 29. 12. od 12:00 do 18:00), a tak si přijďte vyzkoušet golfový simulátor anebo využijte naše wellness.

Celý článek...

celadna silvestrRezervujte si balíček s ubytováním od 28. 12. 2017 do 1. 1. 2018 s polopenzí a silvestrovským večírkem v Golf Resortu Čeladná za skvělé podmínky!

 

 

 

Celý článek...

erpet-OteviraciDoba2017Těšíme se na vás v pondělí 1. ledna od 14:00 do 16:00 hodin

Hluboka zimaOd soboty 2. prosince budou v provozu už jen zimní greeny. Prosíme dodržujte pravidla zimní hry, což zahrnuje také odpalování mimo odpaliště. Recepce na Podskalské louce bude za příznivého počasí nadále v provozu každý všední den od 9 – 16 hodin.

Celý článek...

Pysely il2 reznySymbolický novoroční odpal se uskuteční 1. ledna 2018 od 13:30 do 15:00 na driving range. Vyzkoušíte si, jestli se vás forma drží i v roce 2018, připijeme si na start nové sezony a zahřejeme vás domácím svařákem a teplým čajem.

Celý článek...

ilustrace-emoceGolfové členství klubu Bestgolf Blue Sky je tu pro každého, kdo sní o možnosti neomezené hry bez nutnosti platit vysoká fee. Za více než 15 let jsme zdokonalili nabízená golfová členství takovým způsobem, aby nabízela širokou paletu možností a umožnila Vám výběr ideálních hřišť právě pro Vás. Naším cílem je poskytovat maximální množství služeb a výhod za nejlepší cenu na trhu. I proto jsme v roce 2018 přistoupili k navýšení herní kapacity o 38% a zařadili jsme do nabídky 11 golfových hřišť.

Celý článek...

Korenec branaJako každé jiné hřiště vítá golfový klub Sokrates na Kořenci během roku firemní a jiné komerční turnaje. Ale podzimní soboty jsou vyhrazeny pro turnaje klubové. Jejich složení se během let ustálilo, každý z nich je něčím jiný, ale jedno mají všechny společné – atmosféru!

Celý článek...

HamryVážení členové a přátelé našeho klubu, jak jste si již zřejmě všimli, golfová sezona 2017 byla ukončena. Hřiště je uzavřeno, lépe řečeno pro nadšence je možná hra na zimní greeny. I přesto přinášíme několik novinek.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...