Mstětice podzim 02Konec roku je obdobím bilancování. GC Mstětice hodnotí letošní sezonu jako velmi úspěšnou. Základním kritériem je členství, které v meziročním srovnání opět narostlo. V roce 2012 si členství pořídilo 217 hráčů, loni jich bylo již 247 a letos dokonce 434! Sezona začínala v březnu a díky příznivým podmínkám vyvrcholila na úplném konci listopadu. Celkem si na mstětickém hřišti letos zahrálo 21 190 hráčů, což je unikátní výsledek. Ukazuje se, že investice do vyšší úrovně areálu, profesionální přístup personálu k hráčům a nabídka služeb ze strany klubu přinášejí ovoce. Podle managera GC Mstětice Jaroslava Kuraciny se letos podařil také restart klubového života.

"Pořádali jsme různé akce spojené s gastronomií, dovednostmi a soutěžemi. Populárními se staly zejména páteční grilovačky, které jsme otevřeli i pro nečleny. V klubu si dobře uvědomujeme, jak důležitý je marketing a komunikace s golfisty," konstatoval mstětický manažer.

Podle něj se také osvědčila spolupráce s michelinským kuchařem Romanem Paulusem, mimořádnou událostí byla návštěva tenisové legendy Ivana Lendla ve Mstěticích, odehrál se tu turnaj české PGA a pozitivní ohlas měla i Lady Abrahams Trophy. "V porovnání s rokem 2013 letos registrujeme nárůst počtu turnajů o 15%. Přesto naší hlavní prioritou zůstává i nadále péče o členskou základnu a její spokojenost," dodává Jaroslav Kuracina.

Odměnou za celoroční práci mstětického klubu jsou výsledky ankety GOLFOVÝ AREÁL ROKU 2014. V minulém roce obsadily Mstětice třináctou příčku, letos se posunuly dokonce do TOP 10. Navzdory všem výsledkům, úspěchům a investicím se nijak nemění klubové členství pro sezonu 2015. Základní úroveň zůstává na stejné výši jako loni, tedy na částce 3 500 Kč.

Více informací zde

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...