Horehledy clenPrvní listy se snášejí k zemi, což je neklamný znak toho, že je na řadě nejkrásnější část golfové sezóny - podzim. Navíc nám stále přeje počasí, kdy jindy si tedy užít golf v Hořehledech? Jak víte z minulých let, i letos bude naše recepce zavírat, a to 30. 10. Poté bude odbavení možné v restauraci Pod Kokšínem nebo na telefonu 606 793 476, případně 775 012 892.

Zcela zásadní je ale výše fee, které bude od 31. 10. do jara roku následujícího pouhých 200 Kč a to na celý den bez omezení počtu jamek!

Doporučení nového člena
Velmi oblíbený benefit pro stávající členy – pokud přivedete nového zájemce, který si u nás pořídí řádné členství (BEST, STANDARD) na vaše doporučení, je vám odpuštěn roční členský poplatek na následující sezonu. V případě doporučení členství FAMILY je odpuštěn poplatek na 2 roky po sobě. Toto doporučení je nutné vyplnit do přihlášky nového člena.

Za každého doporučeného člena navíc (druhého, třetího, čtvrtého,...) získáváte finanční odměnu ve výši ročního klubového poplatku. Příklad: doporučený 1 člen = odpuštění poplatku, doporučeni 2 členové = odpuštění poplatku + 5 900 Kč, doporučení 3 členové = odpuštění poplatku + 11 800 Kč...

Zdroj: PilsnerGolf Resort Hořehledy


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...