celadna vlak2Prosper Golf Resort vám přináší unikátní novinku jako další atraktivní doplňkovou službu, kterou bychom rádi přiblížili naši atraktivní destinaci i hráčům ze vzdálenějších koutů naší krásné republiky. Zapomeňte na trápení a kolony na dálnicích, usaďte se do pohodlí první a nebo druhé třídy, vychutnejte si krásy naší krajiny za okny vlaku a užijte si cestování za golfem třeba s příjemnou skleničkou dobrého sektu v ruce. Spoje mezi Prahou a Ostravou jsou dnes časově velmi atraktivní a navíc nemusíte myslet na nádrž plnou paliva, neohleduplné řidiče a rozlitou kávu v zatáčkách. Po příjezdu do Ostravy na vás bude čekat náš minibus nebo osobní vůz a pohodlně vás dopraví tam i zpět zcela zdarma.

Neváhejte a podívejte se na akční ceny pobytových balíčků, jež naleznete na našich stránkách a E-shopu, a které můžete využít k bezstarostnému a pohodlnému cestování.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...