Lisnice1Celoroční hrací kartu na Líšnici letos pořídíte již za 13 tisíc korun. Ovšem jen pokud se k nákupu rozhodnete do konce dubna. Po tomto termínu již platí obvyklá cena, tedy 15 tisíc Kč. Proč si ji letos pořídit? Na Líšnici vás v sezóně 2015 čekají turnaje, na které jste po dlouhé roky zvyklí, ale i některé novinky.

Tradiční hendikepové dny jsou ve čtvrtky, letos začínají 16. dubna. Mimo to si stále větší oblibu získává jejich obdoba – středeční dopolední seniorské devítky. V květnu také zahájíme druhý ročník Jamkovkové ligy, což je celoroční soutěž, kdy si můžete porovnat síly s golfisty podobné hrací úrovně jako je ta vaše. Pokud tedy rádi poznáváte nové hráče nebo si jen chcete zasoutěžit v jiném formátu, můžete se hlásit již nyní. Všechny tyto turnaje budou navíc o atraktivní ceny, a u jamkovkové ligy dokonce nejen pro vítěze. Těšit se tak můžete například na laserové dálkoměry od společnosti Nikon a další atraktivní výhry. Napínavé sportovní zážitky a výhry ale mohou být jen třešničkou na dortu.

Hlavně se těšte na příjemnou hru, kterou vám od května ozvláštní např. nové odpaliště na jamce č. 5, poskytující zcela nový pohled na jamku. Těšíme se na vás!

Zdroj: GKL; e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Více o GK Líšnice ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...