Hradec dvereAreál Park Golf Hradec Králové chystá pro veřejnost v sobotu 18. května od 10 do 17 hodin akci Den otevřených dveří. Začátečníci mají jedinečnou příležitost si tuto rodinnou zábavu vyzkoušet zcela zdarma. Den otevřených dveří pořádá Park Golf dvakrát ročně a těší se vždy velké oblibě veřejnosti. A co čeká tentokrát na návštěvníky?

„Každou půlhodinu bude startovat prohlídka, kterou povedou zkušení golfoví trenéři. Zájemci se tak dostanou na cvičné greeny, kde si budou moci zdarma vypůjčit hole i míčky a vyzkoušet si krátkou hru v blízkosti greenu (chipping) a přímo na greenu (putting)," uvedl Pavel Hloušek, prezident klubu Park Golf Hradec Králové.

Vedle tréninkových greenů se v areálu nacházejí i písečné překážky pro nácvik záchranných úderů z písku, které si budou moci také všichni vyzkoušet. Nejatraktivnější částí pro mnohé návštěvníky bude prohlídka jednopatrového odpaliště „driving range", kde trenéři předvedou „dlouhou hru" a následně pomohou návštěvníkům s jejich prvními odpaly. Celková rozloha tréninkových ploch je 2145 m2.

Zdroj: Klára Šintáková, Marketing

Více informaci o hřišti a klubu zde


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...