Mstetice turnajeGolf Club Mstětice si hráče doslova hýčká, a nemusí jít pouze o členy. Důkazem je žhavá letní nabídka, ve které se snoubí akční ceny fee a gastronomie. Čtyřikrát green fee a k tomu dvakrát pečené koleno s křenem, hořčicí, nakládanou zeleninou a pečivem, od pondělí do pátku za 2 900 Kč, když běžná cena je 4 300 Kč. V sobotu a v neděli je cena letní akce 3 600 korun místo běžných 5 700 Kč.

Vzhledem k zájmu je však nutná rezervace 1 den před hrou na recepci klubu. Do akční letní nabídky patří také TWILIGHT, každý den od 16 hodin. Cena od pondělí do pátku činí 600 Kč, o víkendech 900. Navíc když člen GC Mstětice přivede nováčka, bude pro nově příchozího připravena sleva 25 % na green fee. Rovněž podmínky pro děti a mládež do 18 let dostaly prázdninové sazby. Od pondělí do pátku 450 Kč, o víkendu 500 Kč.

V loňském roce se dřívější středeční turnaje přesunuly na poslední pracovní den v týdnu. Hráči si nejprve odehrají turnaj a pak je čeká večerní posezení u dobrého jídla a vína. Páteční grilování je určeno hráčům, nehráčům i lidem z okolní Mstětic. Program je jednoduchý. Pro hráče začíná turnaj s postupným startem ve 13 hodin, nehráči mohou přijít kdykoli, večerní sedánek začíná zhruba v 17 hodin.
Součástí pátečních akcí bývají různé soutěže, kterých se mohou účastnit úplně všichni. Menu bývá stručné a výstižné. Zeleninové saláty, různé dresinky, pražská šunka, špízy, nudle atd. V letošním roce se gril nachází na nové terase, která nabízí dostatek prostoru i tancechtivým. Termíny pátečních turnajů: 10. 7., 17. 7., 24. 7., 31. 7., 7. 8., 21. 8., 28. 8., 18. 9., 25. 9., 9. 10., 16. 10. a finále 23. 10. U podzimních termínů se posezení vrátí k rozpálenému krbu v klubovně.

Více informací zde

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice

Mstětice letni nabidka


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...