Bechyne vyrociJiž 20 let uběhlo od založení 1. Jihočeského Golfového Klubu Bechyně. Společně si toto výročí připomněli zakladatelé i současní hráči v sobotu 4. července. Na nejstarším golfovém hřišti v jižních Čechách proběhl den plný sportu, zábavy a přátelské atmosféry. Patronát nad celou akcí převzala známá sportovkyně Olga Šípková a prezident ČGF Zdeněk Kodejš. Catering zajistil dvojnásobný mistr ČR a člen národního týmu kuchařů a cukrářů ČR Pavel Minář.

I přes velmi teplé počasí se v sobotu ráno sešlo na golfovém hřišti v Sudoměřicích u Bechyně téměř 60 příznivců golfu, aby společně oslavili kulaté 20. výročí založení nejstaršího golfového klubu v jižních Čechách. Již od samotného rána si všichni mohli pochutnat na specialitách dvojnásobného mistra ČR Pavla Mináře, který od června vede restauraci Panská v Bechyni.

Účastníky pozdravila hned ráno i sportovkyně Olga Šípková: „Jezdím sem do Bechyně velice ráda, vždycky tu potkám milé lidi a je mi tady moc dobře. Hřiště sice není velké, ale všichni se tu o něj starají s láskou a péčí a hru si tady vždycky moc užívám. Přeji hřišti i celému klubu mnoho dalších úspěšných let!"

Pak již byl odstartován slavnostní výroční turnaj. Horký den naštěstí nikoho neporazil, a tak se navečer opět všichni sešli na startu, kde prezidentka 1. Jihočeského Golfového Klubu Nicole Šťávová vyhlásila vítěze a předala ceny, kterými byla, jak jinak, známá bechyňská keramika. Závěr celého dne zpříjemnila pohodová hudba country a bluegrass v podání skupiny Bez Nervů.

Zdroj: Mgr. Jana Houdková, Event Manager Panství Bechyně s.r.o.
Foto: Pan Pavel Hepnar, jeden ze zakladatelů 1. JČGK Bechyně a člen síně slávy ČGF


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...