Eset

Hosivar_10Přesně deset let a dva dny poté, co byl úředně uznán a založen Golfový Club Hostivař, uspořádali hostivařští činovníci velkolepou oslavu – a pozvali na ni všechny své členy. I když jejich celkový počet se v současné době pohybuje kolem čtyř tisíc, řadě z nich znemožnily přítomnost dovolené a zahraniční cesty.

„Možná, že kdybychom tenkrát věděli, kolik členů budeme za deset let mít, založili bychom klub jindy,“ řekl v mírně cimrmanovské nadsázce prezident největšího českého golfového klubu Jiří Martinka. I tak se ale letošní desetileté výročí dotkne v Hostivaři úplně všech.

Sobotním oslavám předcházely páteční devítijamkové turnaje, odpolední a oblíbený noční. V sobotu na ně navázaly další tři, osmnáctijamkový na velkém hřišti, osmnáctijamkový na hřišti akademie a dětský devítijamkový tamtéž. „Zvláštností našich oslav je, že hrajeme o peníze, speciální emisi hostivařských korun, které jsme vydali pouze pro tento jediný den,“ vysvětlila hlavní organizátorka oslav a marketingová manažerka Lenka Borkovcová.

Hostivařské peníze mohli hosté letní párty použít při večerní aukci, kde se dražila golfová fee na jiné české resorty a také věcné ceny – horské kolo, notebook nebo lahve vybraného alkoholu. Celkem hosté v aukci utratili 380 600 hostivařských korun.
Kromě turnajů zaplnily odpolední program dovednostní golfové soutěže, hra pod dohledem trenéra a tri-golfový program pro děti. Pro ty hravější byl zábavný program připraven i na večer, hosté si mohli vyzkoušet hru na X Boxu, playstationu, stolní hokej nebo pro golf vcelku netypický závod o nejrychlejší zatloukání hřebíků.

Hostivar_dortVečerní program měla také několik svých zlatých hřebíků, nebo spíš hřebů, kromě zmiňované aukce to bylo bezesporu slavnostní představení plánů druhé hostivařské devítky.
„Rád bych vyvrátil fámy, že hřiště bude už příští rok nebo za dva roky dokončeno, zahájení provozu předpokládáme až v roce 2016, protože se bude dobudovávat společně s poslední etapou rodinných domů Residence golf Hostivař,“ upozornil prezident klubu.

Závěrečným bodem večerního programu pak byla soutěž o diamantový šperk v hodnotě 38 tisíc korun, který darovala manažerka firmy DIC Hana Boxanová. Každý, kdo se chtěl soutěže zúčastnit, musel složit báseň na šest zadaných slov. Z několika desítek básní vybrala porota čtrnáct nejzdařilejších a protože atmosféra byla veselá, dočkali se tito básníci možnosti své verše nejprve veřejně přečíst. Potom se losovalo.

Slavnostní klubový večer je jen součástí klubových oslav, které v areálu probíhají po celou letošní sezonu. Od jara až do mistrovství klubu se každé pondělí losuje deset šťastlivců, kteří vyhrávají jedno fee na hřiště, dohromady se tak rozdá na 300 fíček. Všichni členové klubu mají také v každém koupeném košíku namísto padesáti rovnou šedesát golfových míčků. A ve spolupráci s areálem probíhají každý měsíc speciální golfové kurzy určené některé z typizovaných cílových skupin – dámám, seniorům, dětem a mužům. Partnery jubilejních oslav jsou firmy Storck, Intersnack a D.I.C. a.s.

Golf Hostivař, veřejný golfový areál. Celoroční provoz. Znormované 9 jamkové hřiště + 3 alternativní jamky, driving 33 odpalovacích míst, z toho 14 zastřešených, ve večerních hodinách všechna odpalová stanoviště i cvičná louka plně osvětleny, v zimních měsících krytá stanoviště vyhřívána. Indoorová hala, tři simulátory About Golf. Restaurace, terasa, klub.

Akademie Golf Hostivař: dvanáct trenérů, členů profesionální PGAC. Provozní doba denně 7.00–22.00 hodin (akademie 8.00–20.00).

Adresa: Golf Hostivař, Hornoměcholupská 565, Praha 10, www.golfhostivar.cz. Provozovatel SPORT Hostivař, a.s. Areál využívá ke své činnosti Golf Club Hostivař. Kontakt na management: Mgr. Lenka Borkovcová, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Zdroj: Lenka Borkovcová, Golf Hostivař


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...