Celadna1Víkend 15.–16. 6. ozdobí další pokračování obou vašich oblíbených turnajových sérií, proto neváhejte a udělejte si místo ve vašem diáři na tento víkend již nyní. V sobotu 15. června se sejdou milovníci The New Course Tour potřetí, ale už teď je jasné, že budou usilovat o to, aby se dotáhli na jasného lídra soutěže Martina Hanskuta, který má samozřejmě fee zdarma (jako vítěz minulého podniku).

Počasí nám už snad ukáže i svou vlídnější tvář a vydrží i do dalšího dne, kdy druhým dílem pokračuje Čeladenský Grand Slam, nyní s názvem O Zlatý pohár. Jde o prestižní kopii slavného Majoru a účast na prvním turnaji také přislíbila vyhrocené sportovní bitvy v rámci golfového fair play i v této atraktivní turnajové sérii. Hraje se nejen o prestiž a nádherný nový pohár, ale i o další zajímavé golfové ceny, kvalitní víno a body do celkové tabulky Tour. Přijměte proto naše pozvání na atraktivní klubový víkend na Čeladné.

Více informací o klubu, hřišti a pořádaných akcích zde

Zdroj: Prosper Golf Resort Čeladná


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...