Mstětice turnajTaké v letošním roce mířily investice do lepší kvality osmnáctijamkového hřiště a klubového zázemí ve Mstěticích. Na půlce hřiště jsou nové závlahy a přešlo se na jeden z nejmodernějších zavlažovacích systémů. Na terase bylo vybudováno dřevěné pódium, které sloužilo ke grilování, dále se zrenovoval velký gril, jenž stojí na podiu a díky nové podlaze a židlím byla zútulněna klubová restaurace.

Nicméně na ceně klubového členství se to neprojeví. Základní členství pro rok 2016 zůstává na částce 3 500 Kč. „Náš klub nabízí celkem osm druhů členství. Od základního až po roční řádné členství, které stojí 20 000 Kč. Toto členství má tu výhodu, že pokud ho hráč zaplatí pětkrát za sebou, tak od šestého roku se stává našim řádným členem a platí již jen 15 000 Kč. Podotýkám, že v našem klubu nemáme žádný vstupní poplatek," zdůrazňuje Jaroslav Kuracina, manager GC Mstětice.

Podle něj jsou Mstětice jedinečné v tom, že nabízejí kvalitní mistrovské hřiště v dostupné, zhruba desetiminutové vzdálenosti od Prahy. Mají výbornou českou i světovou gastronomii a podporují klubový život formou zábavných turnajů. „Zkrátka u nás hráč najde veškeré zázemí, které potřebuje ke své hře nebo k trávení volného času. Máme ochotný a přístupný personál, rozjela se nám golfová akademie pro začínající ale i pokročilé golfisty a to se projevilo v dalším nárůstu členské základny," říká.

Pro srovnání, v roce 2012 bylo ve Mstěticích evidováno 217 členů, v roce 2013 měl klub 247 aktivních hráčů a v roce 2014 čítala členská základna již 433 členy. V letošním roce to bylo dokonce 474 členů. Pro rok 2016 si vedení klubu nastavilo laťku na rovných 500 členů. Nebude to jednoduché, protože golfistů nepřibývá a naopak se budují nová hřiště. Více informací najdete na www.golfmstetice.cz.

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...