Nádherné nedělní počasí jako by bylo předzvěstí úžasného dne. V Hořehledech došlo k boji o krále a královnu. A byl to boj opravdu nelítostný. V prestižní mužské kategorii HCP 0–29,9 se hrálo na rány a vítězství obhajoval prezident klubu Karel Čelikovský. Přestože na 18 jamkách uhrál celkem čtyři birdie, stačilo to pouze na 3. místo.

Druhé místo díky svým vyrovnaným výkonům obsadil Martin Obyt solidním výsledkem 82 ran. Vítěznou trofej v podobě královské koruny všem „vykradl“ Václav Nový „nástřelem“ rovných 80 ran.
Kategorii princů (HCP 30–54), hranou na stablefordy, pro sebe ukořistil s krásným výsledkem 44 bodů Petr Kotek před druhým Jiřím Pechouškem a třetím Alešem Kocábkem.

Nejvyrovnanějším bojem byl ale souboj žen o královskou a princeznovskou korunu. Bez korunky, zato s krásným třetím místem a ziskem 40 stablefordů skončila Eva Blažková. Stříbrnou korunu si odnesla a princeznou se stala Věra Králová. A královnou Hořehled pro rok 2011 se ze ziskem 43 stablefordů stala Helena Čelikovská.

Vloženou soutěž „Nearest to pin“ vyhrál a pěkné ceny si odnesl Petr Kotek, který posadil míče od jamky pouze 1,05 metru. „Longest drive“ mezi muži předvedl Zdeněk Čihák a u žen to byla opět Helena Čelikovská.

Tímto děkujeme všem zúčastněným za krásný den a partnerům (Auto Matulka, Mary Kay, Medical Beauty a TVgolf) za fantastické dárky. Za rok opět naviděnou v Hořehledech!

Text: Martin Kopčák, GC Hořehledy


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...