Kaskada_A4_jpgJsem velice rád, že vás mohu pozvat na další ročník Grand finále Czech PGA Tour, které proběhne ve dnech 13. až 16. října v Golfovém resortu Kaskáda. V letošním roce plánujeme více otevřít turnaj jak pro golfovou, tak i pro širokou negolfovou veřejnost. Po všechna tři turnajová kola (čt, pá, so) bude pro diváky volně přístupná klubovna s restaurací Kaskáda a golfovým Pro Shopem, s možností využití všech služeb, které shop a restaurace standardně nabízejí.

Větším lákadlem je ale jistě možnost nahlédnut na cvičné plochy – putting a chipping greeny a také na driving range, kde budou moci diváci sledovat přípravu a trénink profesionálů v průběhu turnaje.

Navíc během sobotního finálového dne bude část driving range vyhrazena návštěvníkům s možností vyzkoušet si golfové odpaly. Případní zájemci mohou také zavítat na 6jamkovou golfovou akademii, kde za asistence zkušených golfistů z našeho klubu okusí na vlastní kůži hru na golfovém hřišti.

Vstup na výše zmíněné plochy a také zapůjčení potřebného golfového vybavení bude zcela zdarma, stejně jako samotný vstup do areálu a do diváckých zón na hřišti.

KaskadaBIGTyto zóny jsme pro letošní ročník nachystali dvě, jak je patrné z níže přiložené mapky resortu. První se bude nacházet na Kamenné devítce v prostoru okolo grínu jamky č. 4 a odpaliště jamky č. 5. Druhá zóna se bude rozkládat na devítce Dřevěné mezi odpališti jamek č. 11 a 18 a gríny 12. a 17. jamky.

Diváci mohou hru sledovat také z prostoru okolo klubovny, kde se nedaleko od sebe nacházejí odpaliště jamek č. 1 a 10 i gríny jamek č. 9 a 18.

Nezapomněli jsme ani na parkování. Jako již tradičně bude pro veřejnost vyhrazena travnatá plocha podél příjezdové cesty, která je schopna pojmout přibližně 300 vozidel.

 

Ať už jste golfisté či nehráči, přijeďte se podívat na ten nejlepší český golf v podání zkušených profesionálních a špičkových amatérských hráčů.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Za tým Golfového resortu Kaskáda: Jiří Milfajt, provozní manažer

 

Vše o Grandfinále najdete ZDE


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...