KaravanDva karavany, sedm hráčů a čtyři hřiště za čtyři dny – nápad, jenž se zrodil letos v lednu na Tenerife, kde se pár amatérských nadšenců rozhodlo udělat si takový malý čundr po českých hřištích, jako za mlada... Malevil, Nová Amerika, Mladé Buky a Ypsilonka.

Z celých čtyř dní by se dalo vypíchnout zajímavé srovnání různých hřišť i služeb, které když nefungují, mohou pěkně zkazit celý den. Víte, jak třeba fungují služby časně zrána nebo později večer ve srovnání s běžnou dobou?

Čundr v karavanech nicméně není jen o golfu, zároveň máte možnost poznat své spolupracovníky i jinak. Podmínky v karavanu totiž nejsou srovnatelné s hotelem a pohodou, jako když přijedete vlastním autem, stísněný prostor a méně soukromí ve všech ohledech vás pronásleduje všude. Ale jak už to bývá, z nevýhody je najednou výhoda a srandy kopec.
Co se týče golfu, pak hrát jen pro radost je sice fajn, nikoli však pro soutěživce, jako jsme my. Každý souboj jsme okořenili hrou o něco – staří proti mladým nebo karavan proti karavanu – s tím, že na vítěze čekala večeře zadarmo. Pro „kousek žvance" a pár piv se dohrává přece každý míč! Najednou se navzájem podporujete, nebo naopak pošťuchujte a pod rouškou humoru nechybí ani trocha zlomyslnosti.

Napadlo nás o tom napsat i do časopisu Golf, aby se čtenáři inspirovali skvělou zábavou, golfem, který je finančně dostupný všem. Když totiž vše dobře naplánujete a využijete různé vouchery, může se fee na hráče vejít do 500 Kč.
A když se podíváte na hřiště, která jsme hráli, od skromného, ale sympatického Malevilu přes Novou Ameriku a Mladé Buky až po Ypsilonku, je to cena přinejmenším zajímavá.
O Nové Americe a Ypsilonce se jistě příště rozepíšeme, budete se divit. Stejně tak chceme srovnat i služby v resortech, které jsou z našeho subjektivního hlediska někdy na „tam znovu přijedeme" a jindy „tak tady bylo super jen to hřiště".

Převzato z časopisu GOLF 7/2015
Zdroj: Aleš Vavrečka a spoluhráči Daniel Klein, Martin Velička, Michal a Lukáš Ticháčkovi, Radek Mikuš, Radim Lapiš


 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...