bestgolf-klub-250Golfové členství klubu Bestgolf Blue Sky je tu pro každého, kdo sní o možnosti neomezené hry bez nutnosti platit vysoká fee. Za více než 17 let jsme zdokonalili nabízená golfová členství takovým způsobem, aby nabízela širokou paletu možností a umožnila Vám výběr ideálních hřišť právě pro Vás. Naším cílem je poskytovat maximální množství služeb a výhod pro naše členy za nejlepší cenu na trhu. A co jsme si pro vás v nadcházející sezoně připravili, abychom zachovali naše vysoké standardy, a i nadále mohli být vaším dobrým partnerem ve světě golfu? Čtěte dál, abyste se dozvěděli více o možnosti hrát na pěkných golfových hřištích.

Přinášíme výběr z pěti golfových členství. I v roce 2020 se můžete těšit na členství s neomezenou hrou na špičkových golfových hřištích. U tohoto členství BEST máme zjištěno, že hráči odehrají v průměru více než 3 hry na každém hřišti. Díky tomu vás jedna hra u členství BEST vyjde na méně než 300 Kč. Je nutno si uvědomit, že se jedná o neomezenou hru na daných hřištích, proto záleží jen na vás, jak často budete hrát. Praxe minulé sezóny ukázala, že nejaktivnější členové odehráli více než 70 her. Jedno golfové fee vás tak může vyjít i na mnohem méně, třeba na 100 Kč. U tohoto členství máme v nabídce tato hřiště: Mladá Boleslav, Hodkovičky, Motol, Slapy, Botanika, Štiřín, Stará Boleslav, Terezín a Lázně Bohdaneč. V součtu 504 pěkných a moderních golfových jamek, které pro vás ukrývají spoustu skvělých golfových zážitků.

I pro ostatní golfisty, kteří plánují v sezoně 2020 hrát spíše méně, přinášíme vhodná golfová členství. Tato členství si v minulých letech získala značnou oblibu, proto je zachováváme i pro následující sezonu. Jedná se o 6HER členství opravňující čerpat hry zdarma na hřištích dle výběru, HRAJ členství s možností neomezené hry na pěti golfových hřištích a START členství, které je vhodné zejména pro začínající golfisty, a které opravňuje k čerpání 2 her zdarma na vybraných hřištích.

Ke všem členstvím získáte i řadu dalších skvělých výhod, jako je registrace (kartička) v ČGF, sleva 15 % na nákup golfového vybavení v obchodě Bestgolf.cz, řada slev a výhod na partnerských hřištích atp. U členství BEST a členství 6HER navíc přinášíme GARANCI Spokojenosti, která vás opravňuje k vrácení registračního poplatku dle podmínek uvedených na našich stránkách.

Stejně jako loni, i letos nabízíme JUNIOR členství, které je určeno pouze dětem členů našeho klubu do věku 18 let a které zahrnuje registraci (kartičku) v ČGF bez dalších výhod.

Pokud vás tento stručný nástin golfového členství pro rok 2020 zaujal a chcete vědět více, prohlédněte si naši kompletní nabídku na stránkách www.bestgolfklub.cz nebo nás kontaktujte na mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript či telefonicky na čísle 778 530 201. Prezident klubu je tu pro vás, rád vám odpoví na vaše dotazy, případně pomůže vyřešit vaše přání a požadavky.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...