FomeiNavštivte Indoor centrum Fomei v Hradci Králové, jež svým vybavením patří k největším v okolí. Využít můžete pět golfových simulátorů Fullswing (z toho 3 verze LS 3 a 2 verze E6 ), tři tréninková odpaliště na sítě , indoor chipping a prostory k příjemnému posezení u kávy v nové zimní zahradě.
Fullswing je profesionální golfový simulátor, nabízející možnost pořádání on-line turnajů. Věrně simuluje hru na padesáti reálných hřištích, poskytuje vizualizace úderů i analýzu řady dat užitečných pro trénink. Díky špičkovému vybavení slouží zařízení širokému okruhu zájemců z řad golfistů i Golfového klubu Hradec Králové a jeho TCM.

Všechny prostory je možné si pronajmout na soukromou nebo firemní akci včetně zajištění občerstvení a doprovodného programu, k dispozici je také zasedací místnost. A protože zde najdete také venkovní i indoorový Adventure golf, multifunkční simulátor Visual Sports či laserovou střelnici Laser Sniper, nic vám nebrání ve zorganizovaní rodinných či klubových setkání, dětských akcí, turnajů, team buildingových akcí či školení.

Speciální akci pro vás připravili na duben, kdy už bude venkovní golfová sezona opravdu na dohled. Abyste na ni byli patřičně vybaveni, neváhejte a nechte si přegripovat hole! S novým gripem se zlepší váš pocit ze hry. Grip je určený pro pánské i dámské hole.

Zdroj: Roman Navara, Indoor centrum Fomei


CENÍK A INFO
Cvičná odpaliště, chipping, putting: 70 Kč/30 min.
Simulátor FULLSWING: 250 Kč/h (dopoledne) | 360 Kč/h (odpoledne, víkend)
Permanentky (minimální odběr 5 h): 220 Kč/h (dopoledne) | 280 Kč/h (celodenní)
Adresa: Centrum zábavy a sportu FOMEI, Honkova 555, Hradec Králové
Tel.: +420 495 535 181
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...