esplanade-ilu-750Velkolepou noblesní ozdobou Mariánských Lázní je hotel Esplanade Spa & Golf Resort, který svými třemi budovami, blízkostí mnoha rozmanitých golfových hřišť a vlastním golfovým zázemím tvoří moderní pěti hvězdičkový Spa & Golf areál s historickou atmosférou.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort byl postavený v roce 1911 významným architektem Arnoldem Heymannem, tedy jen 6 let poté, co bylo otevřeno prvních 9 jamek golfového hřiště v Mariánských Lázních. To pak v roce 2003 získalo právo užívat titul „Královský golfový klub" (Royal Golf Club) velkorysým rozhodnutím britské královny Alžběty II.

Areál Hotelu Esplanade Spa & Golf Resort leží v překrásném lesoparku s jedinečným výhledem na město Mariánské Lázně. K hlavní budově Esplanade, zasazené ve středu areálu, náleží dvě dependance, a to Campanella, která je s hlavní budovou vzájemně propojena a nabízí hostům ničím nerušený přechod z wellness centra nebo golfového trenažeru až na pokoj, a samostatná budova Hubertus, která se nachází v odlehlejší části areálu a nabízí jedinečné soukromí a klid.

esplanade-indoor-250V hotelu Esplanade Spa & Golf Resort je k dispozici golfový simulátor FULL SWING PRO2 widescreen, Pitch & Putt tréninkové hřiště a devět venkovních putting greenů. Nabízíme služby profesionálního golfového trenéra, zajišťování greenfee a dopravu na golfová hřiště. Golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně a driving range jsou vzdáleny pouze tři minuty jízdy autem od hotelu. Dalších sedm 18jamkových golfových hřišť je vzdáleno maximálně 30–45 minut jízdy autem od hotelu.
Mezi zmíněná hřiště patří například Golf Club Kynžvart, Golf Club Karlovy Vary, Astoria Golf Club Cihelny, Golf Club Sokolov nebo Golf Resort Františkovy Lázně.

Nemalou součástí jedinečného zážitku při pobytu v hotelu je vynikající gastronomie, plná specialit i tradičních pokrmů, která dá nahlédnout jak do české, tak i světové kuchyně. Našim špičkovým kuchařům můžete svěřit své chuťové buňky a sami si určit, jestli chcete jíst jen zdravé dietní pokrmy nebo se hýčkat jedinečnými specialitami.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je velice multifunkční. Při večerním posezení vás pohostí útulný Lobby Bar s jedinečnou vinotékou, nabídkou likérů a doutníků nebo luxusní restaurace „King Edward VII" s unikátním výběrem archivních vín. Také je hostům celoročně k dispozici terasa Kolonáda se zimní zahradou.

esplanade-restaurant-250Všechny restaurace v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort nabízí příjemné posezení pro hotelové hosty, jednotlivce i skupiny. Můžete si vybrat ze stálých jídelních lístků nebo z měsíční či denní speciální gastronomické nabídky. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je také ideálním místem pro pořádání významných společenských akcí, vyhlášení golfových turnajů, obchodních setkání, firemních prezentací, tiskových konferencí, workshopů, svatebních hostin nebo banketů připravených na míru pro naše hosty.

Jedinečné zařízení a služby Hotelu Esplanade Spa & Golf Resort, společně s čarokrásnou okolní přírodou a blízkostí mnoha krásných golfových hřišť, vás přesvědčí, že se jedná o ideální místo na pořádání golfových turnajů, golfových víkendů anebo rodinných pobytů spojených s golfem, wellness a zábavou.

Přijeďte nás navštívit a nechte nás, abychom vás přesvědčili, že se vždy rádi vrátíte do těchto nezapomenutelných míst, kde relaxace a golf jdou ruku v ruce a kde vy i váš doprovod vždy najdete to své.

Převzato z časopisu GOLF 7-8/2023

esplanade-logo-250
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort *****
Karlovarská 434/15, Mariánské Lázně, 353 01
www.esplanade-marienbad.cz
Tel: + 420 354 676 111
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...