Cerny-Most-2019-250Srdečně zveme všechny golfisty a golfistky (nejen) v měsíci červnu na Černý Most. Čekají nás nejdelší dny z celého roku, a toho se musí náležitě využít! Pro ranní ptáčata jsme otevřeli hřiště ve vybraných dnech už od 6:00 za nejvýhodnější ceny za fee. Akce Buďte první na greenu běží od úterý do čtvrtka od 6:00 do 6:50.

Všechny slečny, ženy a dámy zveme na dámský turnaj Ladies Day, který se koná už tuto sobotu 1. června od 13:00. Minulý turnaj byl z důvodu nepříznivého počasí zrušený, takže o to zajímavější a nabitější doprovodný program nás čeká tentokrát.
O den později v neděli pořádáme na driving range od 13:00 Dětský den na golfu, kde si na své přijdou jak děti, tak i rodiče, golfisti i negolfisti. Těšit se můžete na (ne)golfové soutěže a nabitý program!

Úterý 4. června bude opět patřit ženám. Připojili jsme se k celosvětové akci Women´s Golf Day, a po celý den mají všechny ženy a dívky zlevněné fee na 9 jamek za 400 Kč a na 18 jamek za 800 Kč. A pokud máte ve svém okolí nějakou ženu, která by si chtěla golf vyzkoušet, určitě ji v tento den přiveďte za námi na driving range, od 13:00 do 15:00 se jim zdarma bude věnovat náš golfový trenér.

Na začátku sezóny jsme připravili ucelený tréninkový program pro hráče, kteří chtějí pod vedením trenérů potrénovat určitou herní oblast, a v sobotu 8. června nás čeká už 6. Tréninková sobota. S Jirkou Holým se zaměříme na tvarované rány a nakloněné roviny. Minimální účast jsou 4 hráči, max. 12 hráčů ve skupině.

A na závěr přidáváme tip na jeden zajímavý turnaj, tedy vlastně dva. V neděli 16. června se uskuteční dva turnaje Golf Channel Open s canon startem. Jeden od 8 hodin, druhý odpoledne od 14 hodin. Buďte i vy součástí nejdelšího turnajového dne na Černém Mostě. Program je mimořádně nabitý – na jamce č. 10 jsme připravili soutěž „Beat the PRO" aneb buďte lepší, než profík Golf Channel Academy Aaron J. McAdam. Čekají na Vás také zajímavé ceny, např. účast v PRO-AM turnaji Slovakia Challenge v Penati v rámci Challenge Tour, VIP vstupy na turnaj D+D Real Czech Masters nebo věcné ceny od partnerů turnaje, kterými jsou GOLF HOUSE, PROQUIP, Noi Italia, Pilsner Urquell a Golf Resort Černý Most.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...