Lexus
Golfová hřiště

Detsky denVšechny děti i jejich rodiče s radostí zveme v neděli 28. května od 14.00 na dětský den na golfu. Akce se odehraje na drivingu a již tradičně se na děti přijde podívat i nejlepší česká golfistka a vítězka turnaje LET Klára Spilková.

Celý článek...

Kacov skokTurnaj CGAT na Kácově (12.–14. 5.) přinesl mnoho prvenství jak pro jeho účastníky, tak pro Panorama Golf Resort. Padl historicky první dámský i pánský hole-in-one! Oba hráči Natálie Bartoníčková a Vítek Novák si odnesli roční hrací kartu našeho resortu pro tento rok. Byly ustanoveny rekordy hřiště kombinace Forest & Meadows, z černých odpališť zahrál Jiří Zuska 68 a z modrých dosáhly 70 úderů hned tři hráčky!

Celý článek...

Kaskada1Co budou dělat Vaše děti o prázdninách? Kaskáda připravila bohatou nabídku golfových kempů na Kaskádě v červenci i srpnu. Na výběr máte jak z příměstských golfových kempů, tak i pobytových.

Celý článek...

Mstet zenyGolfový areál Mstětice nabízí nejen členkám klubu, ale i ostatním hráčkám golfu kombinaci výukových herních dovedností, course managmentu a netradiční formát hry pod vedením zkušených trenérů. V květnu na to budou vyčleněny dva termíny, a sice pátek 19. a čtvrtek 25. května. V obou případech půjde o trénink herních dovedností, jako jsou patování, krátká hra či dlouhá hra.

Celý článek...

Hlu den deti 250Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na Den dětí, který se koná v sobotu 27. 05. 2017 na driving range.

Celý článek...

Strana 1 z 222

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
2500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...