Golfová hřiště

Lisnice-il-01-750Golfisté, kteří se nechtějí dlouhodobě vázat v jednom klubu, nabízí golfový klub Líšnice několik typů green fee karet na celou sezonu. Pro dospělou osobu v ceně 10 000 korun, pro seniory nad 65 let za 7000 Kč. Dvojice ve společné domácnosti zaplatí 18 000 korun. Možností je i registrace v ČGF, tzv. nehrací roční registrace za 1500 korun, v níž je zahrnuto 1000 míčků na driving, nebo jeden voucher na 18 jamek.

Celý článek...

chateau-750Pokud jste si ještě nevybrali z nabídek na členství v některém z golfových klubů na letošní sezonu, máme pro vás tip. Zkuste členství v Golf Clubu Chateau St. Havel v Praze s jedinečným aquadrivingem. Roční členství začíná na částce 2500 korun a v jeho ceně získáte i voucher na jednu noc v místním zámečku, 200 míčků na driving a také zajímavé slevy na hru na partnerských hřištích.

Celý článek...

Zbraslav-750Golfový klub Prague City Golf na Zbraslavi navazuje na loňské úspěšné zavedení ročních členství a pro sezonu 2022 členství Play ještě vylepšil. A jako jediný z pražských klubů nezvedl cenu denních fee. A pokud si členství Play za 6690 korun zajistíte ještě do konce ledna letošního roku, dostanete se do slosování o hru a tedy dalších 18 jamek navíc s ambasadorem klubu, jimiž jsou Ondřej Lieser, Sára Kousková a Stanislav Matuš.

Celý článek...

Vyvlecka-750Prosper Golf Resort Čeladná je oblíbeným golfovým místem v Beskydech, které v minulosti hostilo i podniky z kalendáře PGA European Tour. Ovšem Čeladná, to není jen golf. Místní areál nabízí mnoho lákadel, o čemž jsme si popovídali s manažerem resortu Jiřím Vyvlečkou.

Celý článek...

Ostravice-ilux-750Golfový klub Ostravice připravil pro zájemce o členství na rok 2022 novinku. Roční členství bez vstupního poplatku, přičemž roční hrací poplatek činí 18 900 korun. A co členství zahrnuje? Neomezenou hru golfu po celou golfovou sezonu na Ostravici, o víkendech a svátcích jednou 18 jamek denně. Každý nový člen bez hrací karty získá bezplatný kurz s profesionálním trenérem. A další benefity? 18% sleva na míčky na driving, účast v členských golfových turnajích, slevy na masáže, wellness, bugy, tréninkové lekce, či ubytování, nebo možnost přivést si třikrát ročně pozvat hosta, který má hru v jeho doprovodu zdarma.

Celý článek...

Pysely-clubhouse1-750Zimní měsíce jsou pro řadu golfistů obdobím hledání nového členství. Golfový klub Loreta Pyšely nabízí těm stále ještě nerozhodnutým na výběr více druhů ročního členství – od členství Swing za 1590 korun přes Swing Plus za 3990,- Kč až po členství Twist za 7990 korun. Všechny druhy členství navíc klub nabízí i v juniorské verzi za výrazně nižší cenu.

Celý článek...

Hluboka-Vitovec-750Do Hluboké nad Vltavou můžete v zimních měsících vyrazit nejen na prohlídku místního vyhlášeného zámku, který se veřejnosti přes zimu neuzavírá, ale také si můžete na nedalekém hřišti zahrát i golf. Hraje se na zimní greeny a k dispozici je i místní public course a driving, na kterém je ale v zimě povoleno odpalovat míčky pouze z podložek. Cena za 18 jamek je 590 korun, za celodenní vstup na public zaplatíte 300 korun. Samozřejmě o tom, zda bude otevřeno, rozhoduje aktuální počasí.

Celý článek...

ceska-lipa-il-750Novoročním odpalem odstartovala golfová sezona 2022 v České Lípě, ale dobrou zprávou pro nedočkavé golfisty je to, že i poté zůstává hřiště otevřené. Od pondělí 3. ledna se otevřelo vybraných devět jamek, tzv. stará devítka, na kterých se hraje na letní greeny. Samozřejmě platí, že záleží na počasí. Takže se hraje, dokud to počasí dovolí. Trénovat je možné z krytých odpališť a celodenní fee je pro nečleny 300 korun.

Celý článek...

Mnich-nadhled-750V zimním čase mluvit o létě se může zdát předčasné, ale v případě letních golfových táborů v úžasné přírodě jižních Čech rozhodně ne. Golfový klub Monachus pořádá v Nové Bystřici tradiční letní tábory v termínech 16. – 23. 7. a 6. – 13. 8. 2022. Týden plný golfu a zábavy obsahuje každodenní trénink pod dohledem zkušeného trenéra, ubytování, volné využití tréninkových ploch včetně žetonů a green fee v rámci tábora na obě hřiště. Kapacita letních táborů je v každém termínu 15 osob a cena je 10 999 korun za osobu.

Celý článek...

Strana 1 z 187

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...