Golfová pravidla
Golfová hřiště

Sl jamZ 30 přihlášených hráčů, kteří od května sehrávali jednotlivá kola jamkovky, se do posledního kola probojovali hráči s velmi rozdílnými HCP – Jiří Pokorný s HCP 7,9 a Jaroslav Gorecki s HCP 20,0. Ti sehráli vítězné kolo v polovině října.

Celý článek...

Golfovy obchod

Silherovice-x1Začněte v nejúspěšnějším sportovním klubu na Moravě. Uvítá vás zážitkové 18jamkové golfové hřiště v šilheřovickém parku se spoustou nádherných stromů a kulturních památek, cvičná louka s akademií a široká členská základna. Těšíme se na vás.

Celý článek...

kaskada-indoor I v letošním roce Vás opět rádi přivítáme v zimní sezoně na indooru na brněnském výstavišti v pavilonu H. Otevíráme v neděli 6. listopadu. Otevírací doba indooru je od pondělí do pátku od 9 do 21 hodin, o víkendech a ve svátky od 9 do 20 hodin.

Celý článek...

Ceska-Lipa-BIGNových golfových hřišť v České republice přibývá poskrovnu a otevření každého nového hřiště je tak velkou událostí. Jedna taková událost proběhla v druhé polovině června v Golf Resortu Česká Lípa. Po letech plánování a výstavby zde otevřeli kompletní osmnáctku mistrovských parametrů.

Celý článek...

BremenoOd 1. října si na Čertově břemeni můžete zahrát 18 jamek o víkendu za pouhých 550 Kč, přes týden vás hra vyjde na 450 Kč. Akce platí do konce letošní sezony. Využijte proto příznivého počasí a vydejte se na jih Čech.

Celý článek...

Strana 1 z 204

Začátek
Předchozí
1

Aktuální počasí

Přihlášení Golf News

Poradna

Míč leží v blízkosti sršního hnízda

Ahoj Pepo! Míč leží v těsné blízkosti hnízda sršňů (stalo se Chmelíčkovi po odpalu na jamce č.2-Železná) a je životu ...

Poradna

Tip na kompletní nové golfové vybavení

Dobrý den, rád bych dostal tip na kompletní nové golfové vybavení(tj. sada holí,bag a vozík). Současné je staré a nev ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
3500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...