Golfová hřiště

berovice1-750Co mají golf a sjezdové lyžování společného? V Beřovicích to, že přijedete, koupíte si permanentku a hrajete celý den. Nemusíte kupovat drahé vybavení ani hradit žádné členství. V Beřovicích stačí přijít a můžete hrát. Místní akademie není žádné chip&putt hřišťátko. V souvislosti s lyžování se dá použít termín modrá sjezdovka. Jamky na beřovické akademii jsou zajímavě tvarovány, vedle kvalitních greenů tu najdete i všechny druhy překážek včetně vody, biozon i bunkerů. Vybavení navíc řešit nemusíte – bag s holemi včetně míčků si lze vypůjčit.

Celý článek...

cihelny1-750Spojit sport a relaxaci můžete v golfovém resortu Cihelny. Stačí si vybrat z nabídky ubytování na 2, 3. nebo 5 nocí s polopenzí v místním hotelu a společně s tím získáte neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy s proskleným bazénem s vířivkou a čtyřmi druhy saun s relaxační zónou, jednu Oxy-led Spa Kapsle a thajskou masáž, slevu 25 procent na green fee na hřiště, jehož tvůrcem je legendární Gary Player. Plus 25% slevy na další golfová hřiště v nejbližším okolí, mj. Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Kynžvart či Sokolov.

Celý článek...

Pysely1-750Loreta Golf Club Pyšely pořádá příměstské letní tábory pro děti – pro začátečníky i pokročilé. První ze čtyř táborů startuje 11. července, poslední, určený pro pokročilé malé golfisty, začíná 22. srpna. Celodenní verze trvá od 9 do 16 hodin, ale je možné využít i půldenní verze – dopolední od 9 do 13 hodin končící obědem, nebo odpolední začínající obědem od 12 do 16 hodin. Celodenní tábor vyjde dítě do 8 let na 4990 korun, dítě od 9 let na 5490 korun. Program je upravený podle věku, výkonnosti a počasí. Děti se učí základy golfu a herní dovednosti, zažijí ale i další soutěže a sportovní aktivity. V ceně jsou i žetony na driving, vstup na cvičné plochy, oběd, pitný režim a malá svačina. K dispozici jsou golfové hole k zapůjčení.

Celý článek...

austerlitz-sochy-750Pokud se chystáte o víkendu do Golf Resortu Austerlitz, možná vás bude zajímat, že se již tuto sobotu v zámeckém parku ve Slavkově uskuteční Mezinárodní festival živých soch. Podívaná, která v České republice nemá obdoby – v zámeckém parku se sejde přes 30 živých soch z celé Evropy a 12 špičkových umělců body art, kteří budou tvořit přímo před zraky diváků.

Celý článek...

Slapy-ilux-750Rabyňská hora, Tři kříže, Sv. Jan, na první dobrou by si nezasvěcení mohli myslet, že řeč je snad o nějakých poutních místech. Zasvěcení ale vědí. Dobře vědí, a to už přes deset let. Řeč je samozřejmě o golfovém resortu Golf Park Slapy Sv. Jan a jeho dvou devítkách, Rabyňská hora a Tři kříže. Jaký byl na hřišti nad údolím Vltavy předchozí rok a co se chystá na ten letošní, o tom jsme si povídali s manažerkou resortu Andreou Šálovou.

Celý článek...

ceska-lipa-il-750Vymýšlíte prázdninový program pro své ratolesti? Máme pro vás tip. Golfové kempy v Golf Resortu Česká Lípa. Kempy pod patronací Golfové akademie zkušeného profesionálního trenéra Petra Janoucha se uskuteční ve dvou turnusech od 11. do 13. července a poté od 1. do 5. srpna. Kempy jsou určené pro děti ve věku od 8 do 18 let a maximální počet přihlášených je osmnáct děti. Pro účastníky je připravený kompletní tréninkový program včetně hry na hřišti a závěrečného turnaje.

Celý článek...

cebr-x1-750Spojit golf s gurmánským zážitkem můžete na Čertově břemeni. O víkendu 4. – 5. června si užijete obojího bezezbytku. To, že vaření je radost, předvede Marek Fichtner, v současné době šéfkuchař restaurace Červený jelen, který v minulosti řídil kuchařský tým v pražském hotelu Kempinski nebo hotelu Augustine. Golf si pro změnu vychutnáte na místní osmnáctce při třetím turnaji letošní Geum Golf Tour Čertovo břemeno. A pokud přemýšlíte, co s dětmi, pak i pro ně je připravený skvělý program včetně golfového tréninku, hry na hřišti, ale i cyklistiky, koupání, rybaření a noční bojovky. To vše pod dohledem zkušených trenérů.

Celý článek...

Fr-lazne-ilu1-750Do Františkových Lázní lze vyrazit nejen za léčením, ale také za golfem. Na osmnácti jamkách místního Golf Resortu Františkovy Lázně můžete využít zvýhodněnou cenu green fee v rámci akce Happy pondělí za pouhých 800 korun. Nebo si pořídit hrací kartu 5 green fee za 5000,- Kč s platností na dva roky. Kartu lze využít i pro svého spoluhráče a je přenosná. Normální cena fee je přitom ve všední dny 1600 korun a o víkendy a ve svátky si zahrajete za 1800 korun.

Celý článek...

Ypsilon-ilu2-750Golf je ideálním sportem pro celou rodinu, a pokud stále ještě hledáte klub, kam by mohla hrát celá vaše rodina, pak je tu pro vás nabídka liberecké Ypsilonky, která nabízí výhodné rodinné členství za skvělých podmínek. Při koupi roční hrací karty získáte navíc 50% slevu na fee pro jednoho svého hosta denně s podmínkou, že to neplatí pro turnaje. Navíc získáte řadu dalších zajímavých benefitů a slev na trénink, zboží v Proshopu a na další služby.

Celý článek...

Strana 1 z 196

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...