Golfová hřiště

Celadna-750Během léta se v resortu Čeladná uskuteční opět dva golfové kempy pod vedením zkušeného trenéra. Do kempu se můžou těšit děti ve věku 8-18 let. Náplní programu jsou krátké i dlouhé hry, turnaj na mistrovském hřišti, golfová teorie a kondiční cvičení. Přihlášky se uzavírají 30. 4. 2023.

Celý článek...

radikov-750Zahajovací turnaj letošní sezóny se odehraje 15. 4. 2023. Bude se hrát jedno kolo (9 jamek). Následně bude v kulturním domě provedeno vyhlášení výsledků a proběhne výroční konference klubu. Již teď je možno se přihlásit prostřednictvím serveru ČGF.

Celý článek...

olomouc-klub-750S potěšením Vás tímto informujeme o tom, že ve čtvrtek 23. 3. 2023 došlo k zahájení golfové sezóny v Golf Resortu Olomouc. Otevření se bude týkat jak všech 18 jamek mistrovského hřiště na letní greeny, tak i tréninkových ploch, veřejného hřiště, restaurace i recepce.

Celý článek...

Kaskada-il2-750Od 17. března je na Kaskádě k využití devítka Železná na letní greeny

Celý článek...

svobodne-hamry-750V sobotu a neděli 25. a 26. března se uskuteční dobrovolná brigáda v Golf Svobodné Hamry. Přijďte pomoci před začátkem sezóny s nezbytnými pracemi okolo klubovny a drivingu včetně přípravy hřiště na sezónu. Během akce bude občerstvení zdarma.

Celý článek...

Lazne-Bohdanec-750V pátek 17. 3. 2023 se po zimní pauze začalo hrát na letní greeny za zvýhodněné ceny. Víkendové teetimy se začínají plnit, proto s rezervací neváhejte.

Celý článek...

Kacov-club1-750Příchod jara si dává na čas a prozatím to na hru na hřišti nevypadá, avšak driving range a putting green Panorama Golf Resortu, Panorama Restaurant a Panorama Hotel se pro Vás otevřou již toto pondělí, 20.3.!

Celý článek...

vinor-club-750Po dlouhých letech výstavby a také nejistoty je to tady. Od 1. dubna se otevírá nové osmnáctijamkové hřiště v Praze Vinoři. Zatím jen ve zkušebním provozu a pouze exkluzivně pro členy klubu Prague City Golf. Společně oba resorty ve Vinoři a na Zbraslavi nabízejí celkem 48 jamek, dvě tréninková centra se dvěma drivingy plus dvě šestijamková hřiště pro veřejnost. Ke změnám došlo i na Zbraslavi s pěti novými jamkami. A pokud ještě zvažujete členství na rok 2023, můžete využít nabídky členství v klubu disponujícím dvěma hřišti.

Celý článek...

mstetice-ilu-750Jaro je už opravdu za dveřmi. Potvrzením je i to, že se po zimní přestávce otevírají další golfová hřiště. Platí to i pro osmnáctku Golf Clubu Mstětice, která se kompletně otevírá v úterý 28. března. To znamená, že k dispozici bude hráčům nejen osmnáctijamkové hřiště, ale také driving, cvičné plochy, recepce a restaurace. Rezervovat hrací časy online přes TeeTime bude možné od pondělí 20. března, telefonicky na recepci pak od pondělí 27. března.

Celý článek...

Strana 1 z 215

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...