Watson BubbaTurnaje ze série World Golf Championship tradičně zdobí atraktivní startovní pole. Nejinak tomu bylo i v Shenshanu na WGC HSBC Champions, kde jsme byli svědky velmi dramatické koncovky. Watson tři jamky do konce vedl o dva údery, přesto se o vítězi muselo až v rozehrávce dvou mužů.

Letošní šampion z Masters ale velmi rychle získal ztracenou rovnováhu zpět a svého soka Tima Clarka z Jihoafrické republiky zdolal hned na první možný pokus, když na pětiparové osmnáctce uhrál birdie.

Oba skončili na jedenácti úderech pod par a o vyrovnanosti klání svědčí i fakt, že se jen o ránu za nimi seřadila hned čtveřice hráčů ve složení Rickie Fowler, Graeme McDowell, Hiroshi Iwata a Martin Kaymer.

„Z mého pohledu je to významný titul," hodnotil Watson svůj letošní třetí triumf. Hlavně proto, že jsem chtěl konečně uspět mimo svou domovinu. Je to už sedmá výhra, takže se blížím deseti titulům, které jsem si kdysi vysnil, navíc tentokrát šlo o prestižní podnik World Golf Series. V play-off jsem měl kliku, že jsem u rozhodujího patu znal jeho dráhu."

Kompletní výsledky turnaje zde

Vítězný Bubba Watson, foto: www.hsbcgolf.coma


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...