DJ WGCDustin Johnson opět potvrdil, že mu pozice světové jedničky náleží právem. Naposledy se o tom přesvědčili aktéři jamkovky ze seriálu World Golf Championship. Postupně na cestě za titulem z jamkovky zdolal ve vyřazovacích bojích svého jmenovce Zacha Johnsona 5&4, Alexe Norena 3&2 a v semifinále i finále těsným poměrem 1 up Japonce Hideto Taniharu (ten si v boji o třetí místo spravil chuť výhrou nad Billem Haasem 2&1), a Španěla Jona Rahma.

„Nádhera," konstatoval vítěz poté, co dominoval silnému startovnímu poli. V turnaji odehrál 112 jamek, přičemž ani jednou v průběhu celého klání na svého soka neztrácel! Jako první hráč se tak může pyšnit kompletní sbírkou titulů z podniků WGC. „Je paráda stát se prvním golfistou, který má na kontě všechny čtyři výhry. Jedná se o významné turnaje, kde hrají nejlepší golfisté světa, důležitější už jsou jen majory."

Dobře naložený Američan připustil, že by výčet titulů nemusel být konečný. „Cítím, že bych jich ještě pár mohl přidat, určitě by mě to potěšilo. Je nemožné vítězit každý týden, ale z posledních tří svých startů vezu tři tituly. Budu pokračovat v tvrdé práci a pokusím se ještě zlepšit, protože stále vidím velké rezervy," hodil rukavici soupeřům.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2017/wgc-dell-technologies-match-play/leaderboard.html

Foto: Keyur Khamar/PGATOUR.COM


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...