Lowry WGCHvězda Shanea Lowryho neustále stoupá. Svůj první titul na EPGA Tour vybojoval ještě coby amatér v roce 2009, od té doby plynule postupoval v žebříčku, vloni se poprvé vyhoupl mezi desítku nejlepších v konečném účtování Race to Dubai. Letos, zdá se, má nakročeno ještě výš.

A výrazně si k tomu pomohl titulem z prestižní série World Golf Championship na Bridgestone Invitational. Ve finále si počínal jako ostřílený mazák a bezchybným výkonem, podpořeným čtyřmi berdíky, si došel pro vítězství, když za sebou udržel i dvojnásobného šampiona z Masters Bubbu Watsona. Ten zahrál stejně jako Lowry 66 ran, na vítězného Ira ztratil dvě rány. Třetí pozici (-7) si rozdělili zkušení Justin Rose a Jim Furyk.

„Je to skvělý pocit, nastřílet na takovém hřišti 66 ran a neudělat jedinou chybu," pochvaloval si Lowry své finálové představení na hřišti Firestone CC v Akronu. „Zůstane to ve mně po zbytek kariéry, která, jak doufám, bude ještě hodně dlouhá. Pro výhru jsem dnes udělal všechno. Zahrát jedenáct pod par ve Firestone o mé hře hodně vypovídá, hrál jsem dost dobře na to, abych byl konkurenceschopný na jakékoliv úrovni."

Kompletní výsledky turnaje zde

Foto: Globe Media/Reuters


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...