Mori WGCCollin Morikawa dál pokračuje ve skvělých výsledcích. Na svém kontě tak má po neděli jak major, tak výhru na turnaji z uznávané série World Golf Championship, konkrétně z floridského WGC – Workday Championship, kde zvítězil o tři rány před trojicí Brooks Koepka, Viktor Hovland a Billy Horschel. Z evropských zástupců se do desítky nejlepších vklínil už jen dělený šestý Rory McIlroy. Nadvládu Američanů pak narušil ještě Louis Oosthuizen, který stejně jako McIlroy zapsal celkově -12 a dělil šestou příčku.

Morikawa vstupoval do finále s náskokem dvou ran, a i když se na něho v průběhu závěrečné rundy soupeři dotáhli, udržel nervy na uzdě, aby jim nakonec znovu odskočil. „Parádní týden," pochvaloval si po zisku cenné trofeje a ocenil, že mu moc pomohly rady Marka O'Meary a Paula Azingera. „S Paulem jsem deset patnáct minut debatoval o čipování, což mi tento týden „zachránilo život", s Markem jsem mluvil o svém patování a jeho doporučení mi také hodně pomohla."

Spousta hráčů také vzpomenula Tigera Woodse a řada z nich nastoupila v neděli v černých kalhotách a červeném tričku, typickém Tigerově oblečení pro finálový den, čímž Woodsovi po autonehodě vyjádřili podporu. „Tiger pro mě znamená všechno, naštěstí nehodu přežil a doufám, že se z ní rychle zotaví," dodal vítěz turnaje.

Kompletní výsledky turnaje na www.europeantour.com/european-tour/wgc-mexico-championship-2021/leaderboard

Foto: EPGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...