tigernikeTiger Woods podepsal novou smlouvu se sportovním gigantem Nike. Uvedl to hráčův dlouholetý agent Mark Steinberg. Kontrakt, který by vypršel na konci tohoto roku, Woods prodloužil asi před dvěma týdny, řekl Tigerův zástupce podle stanice ESPN.

Podrobnosti a hlavně výši kontraktu ale ani jedna ze stran nezveřejnila. „Jsme spokojení s tím, co bylo dohodnuto. Jsem nadšený, že jsme jednáni dotáhli do konce," uvedl Steinberg na právě probíhajícím turnaji The Open, kde Woods bojuje o patnáctý titul na turnaji major. „Nová smlouva pro nás neznamená nějaký velký převrat, Tiger ale bude více spolupracovat při vyvíjení produktů, tak jako tomu bylo například doposud v případě golfové obuvi," uvedl Steinberg.

Částka, kterou Woods od Nike dostane, ale bude jistě obrovská. Když nedávno s Nike podepsala další hvězda golfu Rory McIlroy, spekulovalo se o sumě 20-25 milionů dolarů za rok. A Woods určitě nebude brát méně.

O tom, kdy Woods u Nike prodlouží, se spekulovalo již delší dobu. Sám hráč naznačoval, že je jen otázkou času, kdy k tomu dojde. Tygr s Nike spolupracuje již od roku 1996, kdy přešel k profesionálům.

„Jsme nadšení, že naše partnerství s Tigerem bude pokračovat. Je jednou z našich nejvýznamnějších tváří a hraje velkou roli v růstu naší firmy," řekla prezidentka Nike Golf Cindy Davis. „Určitě budeme nadále využívat jeho pohled na vývoj našich produktů, které umožňují golfistům naplno využít jejich potenciál," doplnila Davis.

Tiger bude dál nosit logo Nike.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...