Pravidla
Golf ve světě

 

Nejprestižnější dámská profesionální série Ladies European Tour (LET) oznámila spuštění dalšího ženského okruhu, aby tak zvýšila možnosti hráček účastnit se profesionálních soutěží. Vstoupit na ní mohou všechny golfistky, profesionálky i amatérky, starší 18 let, s hendikepem +3 a lepším.

Více informací o LET Access Series

Allenby zase „jen“ druhý

Jediná rána dělila dva nejlepší borce v konečném pořadí druhého podniku PGA Tour, kterým bylo Sony Open na hřišti Waialae Country Club na Havaji. A právě o tento jediný úder, birdie na poslední jamce, byl ve finále úspěšnější vítězný Ryan Palmer, když zahrál čtyři pod par, celkově 265/-15 a došel si pro třetí titul v zámořské sérii.
Druhý už posedmé v kariéře skončil Australan Robert Allenby, který se sice dopustil jediného zaváhání, ale právě bogey na čtyřce se mu stalo osudným. Ve svém devátém startu na Havaji tak už potřetí skončil v desítce nejlepších, ale titul mu zatím uniká.

Výsledky turnaje

Sedmý titul pro Ogilvyho

Velmi dobré výkony si schovala řada účastníků na finálové kolo turnaje SBS Championship, jehož se účastní vítězové klání PGA Tour z předchozí sezony. Nejúspěšnějším protagonistou byl nakonec Australan Geoff Ogilvy, jemuž šest ran pod par (celkově270/-22) stačilo k ovládnutí úvodního podniku na zámořské sérii a tím i k zisku 1 120 000 amerických dolarů.

Výsledky turnaje

Generálka na Ryder Cup Montymu a spol. vyšla

První letošní týmové klání – bitvu Evropanů s Asiaty – mají Montyho svěřenci za sebou. A byl to úspěšný souboj, třebaže vstup vyšel lépe soupeřům a také poslední hrací den sledovali diváci dramatickou zápletku, ve které to s nadějemi Starého kontinentu vypadalo všelijak. Nakonec se však výběr Colina Montgomerieho radoval z těsné výhry v poměru 8,5 ku 7,5 bodům.

Výsledky turnaje

Strana 162 z 162

162
Další
Konec

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...