Golf ve světě

Čejka osmý na US Open, Johnson si pokazil narozeninovou party

Čtyřicet let čekal starý kontinent na dobytí US Open a zasloužil se o to muž, od něhož se to určitě nečekalo, severoirský bijec Graeme McDowell. Ten už před dvěma týdny po vítězství na evropském Celtic Manor Wales Open hovořil o tom, že se dostává do herní pohody, a jak se zdá, nemluvil do větru.

Celý článek...

Mickelson se propadl, Čejka stále v top 10

Světová jednička Američan Tiger Woods je před závěrečným dnem golfového US Open v Pebble Beach zpět ve hře o vítězství a svůj čtvrtý triumf. Třetí kolo zvládl na 66 ran, spolu s dalším Američanem Dustinem Johnsonem nejlépe ze všech, a posunul se už na třetí místo. Do posledního kola vstoupí pět ran za specialistou na Pebble Beach Johnsonem a dvě rány před svým největším rivalem Mickelsonem.

Průběžné výsledky zde.

Favorité ztráceli

Po úvodním hracím dnu 110. ročníku golfového US Open jsou předpoklady o kralování favoritů naruby. V čele druhého ze čtyř major turnajů jsou Brit Paul Casey, Američan Shaun Micheel a Brendon de Jonge ze Zimbabwe, ve skupině šesti pronásledovatelů o ránu zpět figuruje i Alex Čejka. Největší favorité jsou daleko vzadu, Tiger Woods ztrácí pět ran, Phil Mickelson ještě o ránu víc.

Česká rodačka byla oporou svého týmu

Brilantním výkonem v singlech, ale vlastně po celý víkend, přispěla kdysi české barvy hájící Jessica Korda k triumfu mladých amatérek Spojených států v turnaji Curtis Cup, který se podobně jako Ryder Cup hraje jednou za dva roky. V Curtis Cupu se americký výběr střetává s amatérkami z Velké Británie a Irska.

Výsledky turnaje zde.

Björn vítězí v Portugalsku

Šestkrát v řadě neprošel cutem, ale pak se vše naráz obrátilo a Thomas Björn je zpět na vítězné vlně. Minulý týden skončil po řadě neúspěchů na děleném devátém místě a o pár dní později již dokázal překvapivě vyhrát. A dokonce o pět ran, na turnaji Estoril Open de Portugal nenašel konkurenci.

Výsledky turnaje

Zbystřete, US Open začíná ve čtvrtek

Čtyřiadvacátý týden roku přináší druhý major golfové sezony. Ten bude hostit proslulé přímořské hřiště Pebble Beach. To sice nepatří mezi nejdelší, ale hráči budou zápolit s poměrně malými gríny, hustými rafy i jejich kombinací, vzhledem k termínu pravděpodobně mokrem a samozřejmě všudypřítomným větrem, který bičuje kalifornské pobřeží Pacifiku nedaleko města Monterey.

Oficiální stránka turnaje.

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...